Specjalista ds. rekrutacji

 Miejsce pracy: Świętochłowice

Firma: badaj.to Sp. z o.o.

Widełki płacowe: 5000 – 6000 PLN brutto

Badaj.to Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży diagnostyki laboratoryjnej.

Jako Badaj.to, czylinowa marka wywodząca się z firmy Śląskie Laboratoria Analityczne, skupiamy się w 100% na zdrowiu naszych pacjentów. Nasza praca ma realny wpływ na poprawę świadomości znaczenia regularnych badań diagnostycznych. Celem jaki nam przyświeca jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości usług medycznych. Współpracuje z nami już ponad 700 osób min. diagności laboratoryjni, pracownicy punktów pobrań, kurierzy oraz pracownicy administracyjno – biurowi.  Wszyscy dążymy do tego, by nasza praca miała realny wpływ na życie innych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnego procesu rekrutacji na różnorodne stanowiska.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi i kanałów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w roli HeadHuntera).
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz współpraca z managerami działów w celu najlepszego dopasowania kandydatów do potrzeb firmy.
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy.
  • Udział w projektach związanych z employer brandingiem.
  • Prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej oraz raportowanie działań rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia.
  • Znajomość nowoczesnych metod rekrutacyjnych i narzędzi rekrutacyjnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność zarządzania wieloma procesami jednocześnie.
  •  Samodzielność, proaktywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  •  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w trybie hybrydowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
  • Pakiet benefitów (m.in. zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków SmartLunch, wsparcie prawne)
  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach i realny wpływ na rozwój firmy.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

  • Rozmowa stacjonarnie lub online, w trakcie której odpowiemy na każde Twoje pytanie, dając Ci pełny obraz tego, co oferujemy
  • Decyzja o zatrudnieniu
  • Witamy na pokładzie!

 Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@sla.pl

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.