Badania krwi Zabrze
Punkt Pobrań ul. Moniuszki 81, Zabrze 41-807

Dane adresowe

ul. Moniuszki 81
(dzielnica Mikulczyce)
41-807 Zabrze
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 58
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 13:00 06:00 - 13:30
Wtorek 06:00 - 13:00 06:00 - 13:30
Środa 06:00 - 13:00 06:00 - 13:30
Czwartek 06:00 - 13:00 06:00 - 13:30
Piątek 06:00 - 13:00 06:00 - 13:30
Sobota 07:00 - 11:00 07:00 - 11:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy ginekologiczne

Wymazy mikrobiologiczne

Pani w recepcji wita każdego uśmiechem i rzetelnie doradza w sprawie badań. Można liczyć na pomoc w przypadku niezdecydowania. Pobieranie krwi odbywa się w sterylnym pomieszczeniu w miłej atmosferze. Pielęgniarka pobierająca krew potrafi zamienić słowo z pacjentem i widać że ta praca nie jest dla niej piątym kołem u wozu. Chciałoby się, aby profesjonalizm tej placówki można było obserwować w każdym miejscu.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Laboratorium godne polecenia. Sprawna i przesympatyczna obsługa. Wyniki dostepne juz wieczorem przez internet. Dostęp do historii swoich wszystkich badań w prywatnym panelu.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Jestem bardzo zadowolony z działalności Punktu w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Już kilkakrotnie korzystałem z usług tam proponowanych. O ile wszystkie Punkty ŚLA działają tak, jak zabrzański, to tylko przyklasnąć. Serdecznie pozdrawiam.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania laboratoryjne Zabrze

Badania laboratoryjne Zabrze – ul. Moniuszki 81 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Zabrzu.
Znajdziecie nas w prywatnym budynku, na tyłach którego udostępniamy parking dla naszych zmotoryzowanych Pacjentów. Ze względu na bliskie położenie przystanku autobusowego oraz zjazdów z drogi szybkiego ruchu z kierunków: Bytom i Gliwice  miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane.

Punkt pobrań w Zabrzu-Mikulczycach, to kolebka firmy Śląskie Laboratoria Analityczne. Działalność na ul. Moniuszki 81 rozpoczęliśmy w 1991 roku i do dziś w tym miejscu działa jeden z naszych punktów pobrań, gdzie oferujemy wszystkie badania laboratoryjne znajdujące się w szerokiej ofercie naszej firmy. Ponadto skorzystać można z pakietów badań, które dają oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Badania laboratoryjne w Zabrzu realizujemy z pewnością w komfortowych warunkach, a na pobranie krwi nie trzeba się wcześniej umawiać. Wystarczy odwiedzić nasz punkt pobrań w godzinach jego otwarcia, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-13.00 (do godziny 13.30 odebrać można wyniki) lub w sobotę w godzinach: 7.00-11.00. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

W Zabrzu istnieje możliwość pobrania wymazu ginekologicznego (z pochwy, szyjki macicy oraz cewki moczowej). Z usługi można skorzystać w środę w godz. 13.30-17.30 lub w sobotę w godz. 8.00-11.00. Dowiedz się więcej i sprawdź jak przygotować się do pobrania wymazu.

Główne zalety punktu:

  • komfortowe warunki
  • z pewnością możliwość wykonania badań od godziny 6.00
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość płatności kartą
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew także u dzieci
  • możliwość pobrania wymazu ginekologicznego (w wybrane dni)
  • atrakcyjne pakiety badań
  • badania laboratoryjne Zabrze – na miejscu dostępna jest cała oferta badań, także specjalistycznych
  • punkt pobrań czynny w sobotę

Badania laboratoryjne Zabrze

Badania laboratoryjne Zabrze – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do punktu pobrań? Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Zabrzu! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Personel pracujący w Zabrzu stwarza miłą i kameralną atmosferę. Pobieraniem krwi zajmują się wykwalifikowane pielęgniarki, w związku z tym można liczyć na profesjonalne doradztwo w kontekście doboru odpowiednich badań.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Zabrzu!

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.8 / 5. Liczba ocen: 13

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.