Testy molekularne RT-PCR dostępne w Śląskich Laboratoriach Analitycznych

Laboratorium ŚLA

Wykonaj test genetyczny RT-PCR wykrywający wirusa SARS-CoV-2

Testy RT – real time PCR są najdokładniejszą metodą określania, czy Pacjent jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Badanie polega na izolacji materiału genetycznego z dostarczonej próbki (wymaz z nosogardzieli), który następnie jest powielany i poddawany analizie laboratoryjnej. Tego typu badania charakteryzują się czułością na poziomie 99%. Testy dają najdokładniejsze wyniki między 7 a 14 dniem od kontaktu z wirusem SARS-CoV-2. Po siedmiu dniach od pojawienia się pierwszych objawów – wraz ze spadkiem cząsteczek koronawirusa w drogach oddechowych – precyzja testów PCR maleje.

Teraz badania pod kątem potwierdzenia infekcji koronawirusem wykonasz w wybranych punktach pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych!

Śląskie Laboratoria Analityczne - Zadbaj z nami o zdrowie
Badania krwi - Śląskie Laboratoria Analityczne

Jeśli...

Planujesz podróż do kraju, który wymaga wykonania testu genetycznego metodą RT-PCR

Chcesz się spotkać z bliskimi a nie masz pewności czy nie jesteś zarażony

Miałaś(eś) kontakt z osobą chorą i chcesz sprawdzić czy wszystko jest w porządku

Wykonaj test genetyczny RT-PCR u siebie w domu

TEST GENETYCZNY RT-PCR BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Tak, to możliwe! Jeżeli przebywasz w promieniu 30 km od Katowic, możesz zamówić usługę pobrania wymazu w miejscu Twojego pobytu. Wartość usługi wynosi 79 zł

  Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy na pewno My, czyli: badaj.to Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu telefonicznego oraz mailowego ustalenia szczegółów dotyczących usługi “Pobór krwi w domu Pacjenta”. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych realizacją usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

  lub wykonaj test antygenowy w wybranych punktach pobrań (i godzinach) Śląskich Laboratoriów Analitycznych

  Wartość testu genetycznego RT-PCR to 269 zł *

  Cena zawiera tłumaczenie wyniku w języku angielskim oraz niemieckim.

  Potrzebuję więcej informacjiKUP TERAZ ONLINE
  * Do ceny należy doliczyć 79 zł za pobranie materiału w domu lub 9 zł za pobranie w punkcie pobrań