JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO DO BADANIA KRWI

Zdrowie dziecka jest powodem troski każdego rodzica. Odpowiednia profilaktyka i regularne wykonywanie ważnych badań laboratoryjnych to jeden z głównych czynników, aby zapewnić dziecku prawidłowy rozwój.

Wsparcie rodzica podczas pobrania krwi odgrywa ogromną rolę, jednak istnieje wiele dodatkowych sposobów na to, by odpowiednio przygotować malucha na pobranie krwi. Korzystając z naszego 30-letniego doświadczenia, zdradzimy Ci parę wskazówek, jak odpowiednio przygotować dziecko do pobrania krwi.

Z naszego bezpłatnego poradnika dowiesz się m.in.:

Pobór krwi u dzieci
1

Jak uniknąć niepotrzebnego stresu przed wizytą w naszym gabinecie

2

Na co zwrócić szczególną uwagę przed wykonaniem badania krwi

3

Jak pomóc dziecku oswoić lęk przed pobraniem krwi

4

Dlaczego pobranie z palca nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem

5

Jak ważne znaczenie ma współpraca rodzica z osobą pobierającą

Po przeczytaniu tych cennych wskazówek, wyprawa z dzieckiem na badania laboratoryjne nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem.

Poznaj opinie Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem i wybrali właśnie nasze laboratorium na wykonanie ważnych badań diagnostycznych krwi swojemu dziecku:

Profesjonalne pobranie krwi u dwuletniego dziecka. Możliwość zamrożenia krwi na miesiąc - super usługa.

Bardzo dobre podejście do bojącego się pobrania krwi dziecka.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Doświadczone Panie pielęgniarki z super podejściem do dzieci.

Profesjonalna obsługa, przyjazna dziecku, bezpieczna i fachowa. Cierpliwość i szacunek to najważniejsze. Ekspresowe wyniki

Bardzo profesjonalna obsługa. Pielęgniarki mają podejście do zestresowanych dzieci. Nie działają na siłę, są delikatne. Od dłuższego czasu mimo skierowań na badania bezpłatne, wybieramy Wasze laboratorium. Tak Trzymać!

Świetne podejście do dziecka, na dzień dobry Pani zwróciła się do córki, dała jej drobny upominek i mogłyśmy spokojnie porozmawiać, czego potrzebujemy. Fachowe wkłucie - córka mówi, że bardziej komar boli, niż ta igła 😉 Wszystko wyjaśnione w klarowny sposób.