Oferta dla Dietetyków

Zdiagnozuj problemy, które hamują efekty diety

  • Wyniki badań laboratoryjnych to niezbędny element prawidłowej diagnostyki osób rozpoczynających dietę.
  • Wykonywanie regularnie badań laboratoryjnych jest podstawą do prawidłowej oceny stanu zdrowia oraz zaleceń żywieniowych.
  • Monitoruj dobry stan zdrowia swoich Pacjentów.
  • Wyniki badań są niezbędne do uzyskania zaplanowanych efektów.
  • Spersonalizowana dieta, ułożona w oparciu o stan zdrowia Pacjenta, może znacznie przyspieszyć efekt diety.
  • Wysyłając do nas na badania swoich Podopiecznych jednocześnie zwiększysz swój miesięczny dochód.

Sprawdź, co możesz zyskać podejmując współpracę ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi w zakresie badań laboratoryjnych!

Skontaktuj się z nami
Dietetyk

Z nami

Zadbasz o swój profesjonalny wizerunek

Pracując w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych udowodnisz, że w swojej pracy zależy Ci przede wszystkim na zdrowiu Twoich podopiecznych. Twoi Klienci na pewno to docenią, a Ty zwiększysz swój autorytet.

Twoi Podopieczni zyskają finansowo

Każdy Twój Klient otrzyma zniżkę na badania wykonane w naszym laboratorium. Pokażesz, że dbasz także o ich portfele.

Twoje zarobki wzrosną

Wygenerujesz dodatkowy dochód tylko za polecanie wykonania pakietów badań realizowanych w punktach pobrań ŚLA.

Pozyskasz nowych Klientów

Dobre wiadomości szybko się rozchodzą. To, że Twoi Podopieczni zyskują więcej, niż u konkurencji sprawi, że kolejne osoby umówią wizytę właśnie u Ciebie.?

Czy wiesz, że…?

Oferta dla lekarza, placówki medycznej

…możesz zarobić dodatkowo nawet kilkaset złotych miesięcznie! Wielu współpracujących z nami dietetyków otrzymuje od nas każdego miesiąca wynagrodzenie.

…Twoi Podopieczni mogą cierpieć na dysfunkcje tarczycy i z tego powodu nie będą w stanie zrealizować celów, które sobie wspólnie wyznaczycie. Podstawowy i tani pakiet badań laboratoryjnych odpowie na pytanie czy taki problem występuje, a wdrożone leczenie pomoże w uzyskaniu zaplanowanych efektów.

…współpracujący z nami dietetycy przygotowali już dziesiątki swoich propozycji pakietów badań. W ten sposób pokazują swój profesjonalizm oraz udowadniają, że zdrowie swoich Podopiecznych jest dla Nich sprawą nadrzędną.

Profilaktyczne wykonywanie badań laboratoryjnych i odpowiednio wczesna diagnoza może nie tylko uratować zdrowie, ale i życie.

Poznaj historie naszych Klientów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, aby zachęcić innych do wykonywania badań

Wybrane historie przeczytasz na www.sla.pl/historie

Sprawdź, co jeszcze zyskasz:

Współpraca z nami często polega nie tylko na możliwości wykonania oznaczeń laboratoryjnych dla swoich Podopiecznych. Angażujemy się również we wspólne przedsięwzięcia. Jedna z naszych Klientek na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych opisała współpracę z naszym laboratorium. Sprawdź w tym miejscu.

Podejmujemy także wiele działań marketingowych, aby wypromować osoby, które w swojej codziennej pracy bazują na wynikach badań realizowanych w naszym laboratorium. Wspieramy je prezentacjami ich sylwetek dostępnymi na naszym fanpage’u: fb.com/sladietetykasport

Współpraca jest bardzo prosta:

1

Skontaktuj się z nami całkiem niezobowiązująco.

2

Porozmawiamy o Twoich potrzebach

3

Ustalimy pakiety badań, a następnie podpiszemy umowę współpracy.

4

Przygotujemy Twój oryginalny szablon zlecenia, opisujący pakiety badań. Wystarczy, że będziesz przekazywał/a go podczas swojej codziennej pracy z Podopiecznymi.

5

Twoi Klienci mogą wykonywać pakiety badań w wybranym przez siebie punkcie pobrań ŚLA.

6

Co miesiąc otrzymasz zestawienie, które będzie podstawą do wypłacenia Ci prowizji.

Laboratorium ŚLA

Od 1991 roku Śląskie Laboratoria Analityczne przebadały około 10% populacji Polski. Za sprawą wydanych wyników postawiono setki tysięcy diagnoz lekarskich a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Skontaktuj się z nami

Zadbaj o swoich Podopiecznych pracując na wiarygodnych wynikach badań laboratoryjnych!

Nasze laboratorium ma ustalone i wdrożone procedury wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości badań oraz uczestniczy w licznych sprawdzianach zewnątrzlaboratoryjnych.

Bez zobowiązań zostaw nam namiar do siebie. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy.

Śląskie Laboratoria Analityczne - wysoka jakość świadczonych usług