Oferta dla Trenerów personalnych

Osiągnij wyznaczone cele w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych,
jednocześnie zwiększając swój miesięczny zarobek

Nawet dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie potrafią zarobić współpracujący z nami trenerzy personalni poprzez polecanie badań laboratoryjnych swoim podopiecznym. Dodatkowo pokazują swój profesjonalizm.

Sprawdź, co możesz zyskać podejmując współpracę ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi w zakresie badań laboratoryjnych!

Skontaktuj się z nami

Z nami

Zadbasz o swój profesjonalny wizerunek

Pracując w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych udowodnisz, że w swojej pracy zależy Ci przede wszystkim na zdrowiu Twoich Podopiecznych.
Twoi Klienci na pewno to docenią, a Ty zwiększysz swój autorytet.

Zarobisz więcej

Wygenerujesz dodatkowy dochód tylko za polecanie wykonania pakietów badań realizowanych w punktach pobrań ŚLA.

Twoi Podopieczni zyskają finansowo

Każdy Twój Klient otrzyma zniżkę na badania wykonane w naszym laboratorium. Pokażesz, że dbasz także o ich portfele.

Pozyskasz nowych Klientów

Dobre wiadomości szybko się rozchodzą. To, że Twoi Podopieczni zyskują więcej, niż u konkurencji sprawi, że kolejne osoby przyjdą właśnie do Ciebie.

Osiągnij wyznaczone cele w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych,
jednocześnie zwiększając swój miesięczny zarobek

  • Wyniki badań laboratoryjnych to niezbędny element prawidłowej diagnostyki osób uprawiających sport zarówno amatorsko, jak i zawodowo.
  • Wykonywanie regularnie badań laboratoryjnych jest podstawą do prawidłowej oceny stanu zdrowia. Na podstawie aktualnych wyników badań przygotujesz skuteczny plan treningowy, wdrożysz odpowiednią dietę oraz suplementację.
  • Wysyłając do nas na badania swoich Podopiecznych jednocześnie zwiększysz swój miesięczny dochód.
  • Plan ćwiczeń, ułożony w oparciu o stan zdrowia osoby trenującej, może znacznie przyspieszyć osiągnięcie zamierzonych celów, zarówno jeżeli chodzi o zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej, jak i również o brak przyrostu masy mięśniowej.
  • Prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych odgrywają ważna rolę, zarówno w funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, równowagi wodno-elektrolitowej czy też pracy układu krwionośnego.

Zapewnimy Ci szkolenie z zakresu badań laboratoryjnych (dla przykładu: hormon TSH odpowiada za tempo metabolizmu, testosteron za przyrost masy mięśniowej, natomiast insulina za prawidłową pracę gospodarki węglowodanowej). Otrzymasz również materiały promocyjne przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Sprawdź, co możesz zyskać podejmując współpracę ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi w zakresie badań laboratoryjnych!

Czy wiesz, że…?

Oferta dla lekarza, placówki medycznej

…możesz zarobić dodatkowo nawet kilkaset złotych miesięcznie! Wielu współpracujących z nami trenerów personalnych otrzymuje od nas każdego miesiąca wynagrodzenie.

…intensywny wysiłek fizyczny to jednocześnie duża ingerencja w funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, równowagi wodno-elektrolitowej, pracy układu krwionośnego i wielu innych. U osób aktywnych fizycznie z czasem mogą pojawić się poważne zaburzenia, które początkowo nie dają swoistych objawów. Sygnałami alarmowymi są spadki siły i wytrzymałości, co w efekcie zmniejsza efektywność treningów.
Podstawowy i tani pakiet badań laboratoryjnych odpowie na pytanie czy taki problem występuje, a wdrożone leczenie pomoże w uzyskaniu zaplanowanych efektów.

…współpracujący z nami trenerzy personalni przygotowali już dziesiątki swoich autorskich pakietów badań. W ten sposób pokazują swój profesjonalizm oraz udowadniają, że monitorowanie zdrowia swoich Podopiecznych jest dla Nich sprawą nadrzędną.

Profilaktyczne wykonywanie badań laboratoryjnych i odpowiednio wczesna diagnoza może nie tylko uratować zdrowie, ale i życie.

Poznaj historie naszych Klientów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami, aby zachęcić innych do wykonywania badań

Wybrane historie przeczytasz na www.sla.pl/historie

Sprawdź, co jeszcze zyskasz:

Współpraca z nami często polega nie tylko na możliwości wykonania oznaczeń laboratoryjnych dla swoich podopiecznych. Angażujemy się również we wspólne przedsięwzięcia. Jedna z naszych Klientek na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych opisała współpracę z naszym laboratorium. Sprawdź w tym miejscu.

Podejmujemy także wiele działań marketingowych, aby wypromować osoby, które w swojej codziennej pracy bazują na wynikach badań realizowanych w naszym laboratorium. Wspieramy je prezentacjami ich sylwetek dostępnymi na naszym fanpage’u fb.com/sladietetykasport

Współpraca jest bardzo prosta:

1

Skontaktuj się z nami całkiem niezobowiązująco.

2

Porozmawiamy o Twoich potrzebach

3

Ustalimy pakiety badań, a następnie podpiszemy umowę współpracy.

4

Przygotujemy Twój oryginalny szablon zlecenia, opisujący pakiety badań. Wystarczy, że będziesz przekazywał/a go podczas swojej codziennej pracy z Podopiecznymi.

5

Twoi Klienci mogą wykonywać pakiety badań w wybranym przez siebie punkcie pobrań ŚLA.

6

Co miesiąc otrzymasz zestawienie, które będzie podstawą do wypłacenia Ci prowizji.

Laboratorium ŚLA

Od 1991 roku Śląskie Laboratoria Analityczne przebadały około 10% populacji Polski. Za sprawą wydanych wyników postawiono setki tysięcy diagnoz lekarskich a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Skontaktuj się z nami

Zadbaj o swoich Podopiecznych pracując na wiarygodnych wynikach badań laboratoryjnych jednocześnie zwiększając swoje dochody!

Nasze laboratorium ma ustalone i wdrożone procedury wewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości badań oraz uczestniczy w licznych sprawdzianach zewnątrzlaboratoryjnych.

Bez zobowiązań zostaw nam namiar do siebie.
 Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy.

    Śląskie Laboratoria Analityczne - wysoka jakość świadczonych usług