NOWY BENEFIT

badania laboratoryjne dla pracowników Twojej firmy

Skorzystaj z jednorazowego, bezabonamentowego benefitu w postaci badań krwi w Twojej firmie!

Jeśli zależy Ci na zdrowiu swoich pracowników, ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz formularz i podasz swój adres e-mail, a w zamian otrzymasz specjalny, bezpłatny kalkulator oferty badań dla pracowników. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie i bez żadnych zobowiązań skalkulować ofertę dla swojej firmy w formacie Excel.

A jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, nie ma problemu! Wystarczy, że dodasz swój numer telefonu w formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci wszystkie szczegóły.

Wyślij zapytanie
Benerfity pracownicze

NOWY BENEFIT

badania laboratoryjne dla pracowników Twojej firmy

Jeśli zależy Ci na zdrowiu swoich pracowników, ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz formularz, a otrzymasz specjalny, bezpłatny kalkulator oferty badań dla pracowników. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie i bez żadnych zobowiązań skalkulować ofertę dla swojej firmy w formacie Excel.

A jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, nie ma problemu! Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci wszystkie szczegóły.

Wyślij zapytanie

Badania krwi dla pracowników – poznaj nasze benefity!

Vouchery

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i podaruj im voucher z rabatem na badania, które wykonamy w Twojej firmie.

Badania w Twojej firmie

Podaruj swoim pracownikom zdrowie – skorzystaj z benefitu jakim są badania dla pracowników w Twojej firmie.

50/50

Skorzystaj z benefitu “50/50” i zdecyduj ile Twoja firma dopłaci do badań swoich pracowników.

Badania dla pracowników finansowane przez pracodawcę to okazja, by nawet Ci, którym do laboratorium nie po drodze zadbali o swoje zdrowie. Bo zdrowy i zadowolony pracownik to dobry pracownik. Doskonale wiedzą o tym nasi klienci.

Przykładowe pakiety badań w firmach

Kalkulator dla działu HR

Udostępnimy Ci kalkulator, aby łatwo zaplanować akcję zdrowotną

Sprawdź jak może wyglądać akcja zdrowotna w Twojej organizacji. W bardzo prosty sposób możesz wstępnie obliczyć jej wartość.

Chcę otrzymać kalkulator
Kalkulator dla HR

Zaufali nam

Zapytaj nas

jakie badania możemy zrobić.

Ustalenia

z pracodawcą zakres badań profilaktycznych z krwi np.: morfologia, cholesterol, markery nowotworowe – PSA, CEA, CA125, CA15-3, CA19-9.

Precyzujemy

ilość pacjentów i termin wizyty naszego zespołu pobrań mobilnych.

Realizacja

W wyznaczonym dniu przyjeżdżamy i pobieramy próbki krwi do badań laboratoryjnych.

Wynik

Przebadany pracownik (i tylko on!) otrzyma wyniki badań on-line i w razie potrzeby skonsultuje je z naszym diagnostą.

Zobacz jak wyglądała akcja poboru krwi, którą wykonaliśmy
w firmie Marco sp. z o.o.

Wyzwania, rozwiązania i rezultaty zrealizowanych akcji zdrowia

Od 4 lat współpracujemy z firmami w zakresie badań profilaktycznych dla pracowników. Od tego czasu obsłużyliśmy ponad 500 firm. To aż tysiące pobrań krwi i wyników badań. Poznaj wyzwania, rozwiązania i rezultaty z którymi zmagały się współpracujące z nami przedsiębiorstwa.

case study

Extral Sp. z o.o.

Firma Extral to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się prasownia profili aluminiowych, założona w 2008 roku na terenie Śląska w Żorach. Zatrudniająca ponad 500 pracowników, firma…
Magdalena Surzyn
31 lipca 2023
case study

Marco Sp. z o.o.

Firma Marco Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją specjalistycznych etykiet samoprzylepnych z folii i materiałów tekstylnych oraz wielokolorowych etykiet papierowych. Firma, kierując się troską…
Magdalena Surzyn
31 lipca 2023

Częste pytania

Jak szybko realizowana jest usługa poboru krwi w firmie?

Usługa badań krwi w firmie może zostać zrealizowana nawet w ciągu 24h.

Jaki jest czas oczekiwania na wyniki badań laboratoryjnych?

Czas oczekiwania na wyniki zależy od rodzaju zamówionych badań. Większość badań podstawowych i biochemicznych zostaje wykonana tego samego dnia.

W jaki sposób pracownicy otrzymają swoje wyniki badań?

Każdy pracownik otrzyma indywidualną kartę pacjenta z danymi do logowania na stronę https://wyniki.sla.pl/, na której będzie mógł odebrać swój wynik. Dodatkowo, istnieje możliwość dostarczenia wyników w wersji papierowej, umieszczonych w kopertach, do siedziby firmy.

Czy pracownik będzie w stanie sam zinterpretować swoje wyniki badań laboratoryjnych?

Na wynikach badań przedstawiamy zakres norm referencyjnych, który obejmuje minimalne i maksymalne wartości dla każdego badanego parametru. Te wartości stanowią granice przyjęte za prawidłowe do analizy danego badania. Dzięki temu nasi pacjenci mogą lepiej zrozumieć swoje wyniki i w razie potrzeby skonsultować je z lekarzem lub specjalistą.

Czy firma korzystająca z usług laboratoryjnych może liczyć na wsparcie w doborze badań dla pracowników?

Tak, firma korzystająca z usług laboratoryjnych może liczyć na wsparcie w doborze badań dla swoich pracowników. Nasze laboratorium stara się zapewnić kompleksową obsługę klientów, w tym pomoc w wyborze odpowiednich badań dla pracowników zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami. Nasi specjaliści są gotowi doradzić w zakresie badań, które mogą być istotne dla profilaktyki zdrowotnej pracowników lub związane z wykonywanymi przez nich zadaniami.

Czy firma musi posiadać specjalne miejsce do wykonania badań laboratoryjnych?

Jeśli firma nie posiada w swojej firmie odpowiedniego zaplecza do wykonania badań, to zapewniamy wykonanie usługi w namiocie medycznym.

Co jeśli podczas akcji pobierania krwi w firmie nie wszyscy pracownicy mogą wziąć udział w badaniu?

Pracownicy nieobecni podczas akcji badań krwi w firmie mogą wykonać oznaczenia w wybranym przez siebie Punkcie Pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych.

Nawiążmy kontakt

Zadbaj o swoich pracowników

Bez zobowiązań zostaw nam namiar do siebie. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy. Zwrotnie otrzymasz kalkulator dla działu HR

Artur Korus