Oferta dla placówek służby zdrowia

Oferta dla lekarza, placówki służby zdrowia. Wierzymy, że każda placówka medyczna ma w swoich priorytetach posiadanie wiarygodnego partnera jakim jest laboratorium analityczne wykonujące oznaczenia na jej zlecenie. Takim laboratorium jesteśmy dostarczając wiarygodne wyniki badań pozwalające na szybką i trafną diagnozę Waszych pacjentów. Chcemy jednak być kimś więcej oferując także narzędzia, które pozwolą na rozwój Twojego biznesu medycznego.

Sprawdź co możesz zyskać podejmując współpracę ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi w zakresie badań laboratoryjnych!

Skontaktuj się z nami
Oferta dla lekarza

Z nami

Zyskasz wiarygodnego partnera

Starannie kontrolujemy jakość oznaczeń, które wykonujemy. Nasza kadra diagnostyczna to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, które chętnie wspierają naszych Klientów w przypadkach wymagających naszej pomocy.

Zarobisz więcej

Posiadamy specjalnie przygotowany program wspierający placówki medyczne w aktywnej sprzedaży badań laboratoryjnych dla pacjentów komercyjnych. Jesteśmy także gotowi rozmawiać na temat cen badań laboratoryjnych dla Twojej placówki.

Czujesz się bezpiecznie

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy w centrum codziennych działań stawiają swoich Klientów. Dlatego nie będziesz miał/a problemów aby się z nami skontaktować telefonicznie czy mailowo gdy zajdzie taka potrzeba.

Zyskasz nowe możliwości

A może rozważysz otwarcie punktu pobrań ŚLA w Twojej lokalizacji? Zapłacimy Ci czynsz za wynajem oraz zatrudnimy personel pobierający co pozwoli Ci oszczędzić. Nasze działania pozwolą Ci także pozyskać nowych Klientów. Obecnie w takim charakterze współpracujemy z ponad 50 placówkami medycznymi.

Czy wiesz, że…?

Oferta dla lekarza, placówki medycznej

… każdego dnia nasz profesjonalny serwis kurierski odbiera materiał do badań od setek naszych Klientów. Są to szpitale, przychodnie, centra medyczne i gabinety lekarskie.

… istniejemy od roku 1991. Ważniejsze jest jednak to, że od tamtego czasu mamy jeszcze wielu Klientów. Oznacza to, że część naszych Klientów ufa nam już od blisko 30 lat. Jesteśmy z tego dumni.

… nasza oferta badań to kilka tysięcy pozycji w tym wiele badań specjalistycznych. Taka ilość sprawia, że jesteśmy w stanie kompleksowo wspomóc diagnostykę Pacjentów.

… wyniki oznaczeń otrzymasz w formie wydruku a wcześniej w postaci dostępu online. Wiemy, że czas jest bardzo ważny dlatego wyniki otrzymasz tak szybko jak to możliwe.

… co miesiąc organizujemy oferty specjalne. W aktywny sposób edukujemy Pacjentów o tym, że warto profilaktycznie dbać o swoje zdrowie. Nasi partnerzy, placówki medyczne, otrzymują bezpłatnie materiały graficzne. W ten sposób, aktywnie sprzedając badania Pacjentom komercyjnym, zwiększają swoje przychody.

Poznaj wybrane opinie naszych Klientów

Dotychczasowa współpraca, polegająca na wykonywaniu badań i analiz zlecanych przez naszych lekarzy, przebiega bez zastrzeżeń i jest gwarancją wysokiej jakości usług. Na uwagę zasługuje rzetelność, solidność i terminowość wykonywania badań.

TOMMEDTOMMED / PROF-MED Przychodnia Medycyny Pracy i Profilaktyki Zdrowotnej Sp. z o.o. / Katowice

Firma Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o. wywiązuje się z powierzonych zadań w sposób rzetelny, a jej pracownicy uwzględniają wszelkie uwagi i sugestie dotyczące terminów wykonywanych badań.

NZOZ Przychodnia Lekarska. Agata i Paweł Dydoń / Rędziny k/Częstochowy

Mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy, którzy są bardzo elastyczni i chętnie uwzględniają wszelkie nasze sugestie i prośby. Firma Śląskie Laboratoria Analityczne jest kompetentna i godna polecenia.

ULTRASONOGRAFIA Sp. z o.o. / Zawiercie

Otrzymujesz wszystko co potrzebujesz

Nawiązując współpracę z naszym laboratorium otrzymujesz wszystko co niezbędne. Przeszkolimy i wyposażymy Twój personel pobierający. Dostarczymy niezbędne zlecenia i kody kreskowe. Nasz kurier odbierze z Twojej placówki materiał oraz dostarczy papierowe wyniki badań. Poprzez dostęp elektroniczny wybrane osoby z Twojego zespołu będą się mogły zapoznać z wynikami badań, kiedy tylko będzie to potrzebne. Po każdym miesiącu współpracy otrzymasz od nas zestawienie, które obejmuje wykaz wykonanych badań i/lub szczegółowe zestawienie zbiorcze wszystkich pacjentów wraz z wykonanymi badaniami. Otrzymasz zatem wszystko, co potrzebne jest dla lekarza.

Nawiązanie współpracy jest bardzo proste

1

Niezobowiązująco skontaktuj się z nami

2

Porozmawiamy o Twoich potrzebach

3

Jeśli się zdecydujesz to podpiszemy umowę

4

Zorganizujemy wdrożenie współpracy

5

Zaczniemy odbierać materiał do badań i wykonywać dla Ciebie oznaczenia

Laboratorium ŚLA

Od 1991 roku Śląskie Laboratoria Analityczne przebadały około 10% populacji Polski. Za sprawą wydanych wyników postawiono setki tysięcy diagnoz lekarskich a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Nawiążmy kontakt

Nawiąż współpracę z rzetelnym partnerem i poznaj możliwości generowania dodatkowych przychodów

Bez zobowiązań zostaw nam kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy.

Śląskie Laboratoria Analityczne - wysoka jakość świadczonych usług