Śląskie Laboratoria Analityczne

Od 1991 roku setki tysięcy Pacjentów odebrało wyniki badań wykonane przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Za ich sprawą postawiono tysiące diagnoz lekarskich, a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie.

Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia. 

Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

Osoby zajmujące się pobieraniem krwi w naszym laboratorium to profesjonaliści. Doskonałe umiejętności połączone z uśmiechem sprawiają, iż proces pobierania krwi jest przeprowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Nasza Firma słynie także z umiejętności pobierania krwi od najmłodszych Pacjentów.

Dla Państwa komfortu nasza sieć punktów pobrań posiada dogodne lokalizacje. Chcemy być bliżej, aby maksymalnie ułatwić kontakt z nami. Szanujemy także czas naszych Pacjentów– wyniki badań można odebrać w formie elektronicznej, bez wychodzenia z domu. W 2020 roku uruchomiliśmy pierwsze punkty pobrań pod nową marką Laboratorium Medyczne badaj.to. Na początek obecni jesteśmy w Łodzi, docelowo pragniemy świadczyć nasze usługi dla klientów z całej Polski.

Od wielu lat utrzymujemy i doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. W 2013 roku zostaliśmy także laureatami prestiżowego konkursu Quality International 2013. Sukcesywnie od 2014 roku przyznawane jest nam wyróżnienie “Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Dzięki wsparciu naszego Partnera- sieci laboratoriów LADR z Niemiec jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa nawet nietypowe badania z oferty zawierającej kilka tysięcy oznaczeń. Więcej na temat oferty LADR można dowiedzieć się z informacji dla pacjentów.

Sieć laboratoriów LADR z Niemiec

Uważamy, że do postawienia właściwej diagnozy konieczny jest wiarygodny wynik badania krwi. Te same badania są także istotnym elementem profilaktyki zdrowotnej. Naszą misją jest, aby każda osoba świadoma swojego zdrowia miała możliwość skorzystania z szerokiej palety badań w wygodny dla siebie sposób. 

Zapraszamy do naszych punktów pobrań, abyście mogli Państwo wziąć swoje zdrowie we własne ręce!