Badania krwi Bielsko-Biała


4.46 avg. rating (89% score) - 41 votes

 

Badania krwi Bielsko-Biała

ul. Sobieskiego 89/50 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 35

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Parking karta osoba niepełnosprawna

Punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych znajduje się w Bielsku-Białej na ul. Sobieskiego 89/50 (budynek przychodni Corvita, obok GynCentrum).

  • dogodny dojazdBadania krwi Bielsko Biała
  • komfortowe warunki
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość płatności kartą
  • pełna oferta badań wraz z pakietami pozwalającymi na oszczędności
  • możliwość otrzymania wyniku badań e-mailem
  • profesjonalny i miły personel

Do dyspozycji naszych Klientów pozostają miejsca parkingowe. Aby wjechać na parking trzeba ustawić samochód przed bramą wjazdową, która jest otwierana przez pracowników przychodni. Wewnątrz punktu pobrań znajduje się komfortowa poczekalnia, z kącikiem zabaw dla dzieci. Obsługa punktu pobrań dokłada wszelkich starań, aby nie tworzyły się kolejki co ma wpływ na komfort wizyty u nas. 

Zapraszamy także przed wizytą do zapoznania się z ofertą naszych 11 pakietów badań (m.in. tarczycowy, sercowy, ogólny czy dla aktywnych), które to pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych. Za badania można płacić kartą, a większość wyników badań, dla Państwa wygody, możemy przesłać drogą elektroniczną.

Aby sprawdzić jak wygląda laboratorium, w którym wykonujemy badania zapraszamy na wirtualny spacer

Pobieraniem krwi zajmują się Panie Małgorzata i Barbara. To doświadczone, profesjonalne i uśmiechnięte osoby potrafiące pobierać krew również u dzieci. 

„Kontakt przez czat na stronie i telefoniczny bezproblemowy. Pani z punktu pobrań serdeczna, przemiła i bardzo kompetentna. Udzieliła mi wszystkich niezbędnych informacji. Po pobraniu krwi nie ma śladu, a mam kruche żyły i zostają mi zazwyczaj duże sińce. Tym razem nie ma nic :). Ceny badań jedne z najniższych w Bielsku-Białej. Plus za terminowość wyniku, możliwość otrzymania go na maila, a także za możliwość płatności kartą i dużą paletę różnego rodzaju badań, który ŚLA wykonuje. Zyskaliście Państwo wierną pacjentkę, będę Was wszystkim znajomym polecać :)” .
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 

Badania krwi Bielsko Biała     Badania krwi Bielsko Biała     Badania krwi Bielsko Biała
 

Zobacz także: