Badania krwi Rybnik


3.83 avg. rating (76% score) - 23 votes

Badania krwi Rybnik

ul. Kilińskiego 17 (Sprawdź dojazd)
tel. 32 / 416 25 53

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 11.30
Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dziecom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych
Mieszkańców miasta Rybnik i okolic, zapraszamy do naszego nowego punktu pobrań krwi do badań laboratoryjnych.
Punkt mieści się na pierwszym piętrze budynku położonym w dzielnicy Smolna. W budynku znajdują się również specjalistyczne gabinety lekarskie oraz Instytut Piękna i Urody – House of Beauty. 

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań, czyli w godzinach 6.00-11.00 od poniedziałku do piątku. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

W punkcie pobrań w Rybniku dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, sercowy, hormonalny, ogólny, bezpieczny). Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych – jest to interesujący pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jeżeli zależy nam na tym, aby zadbała o swoje zdrowie.Badania krwi Rybnik

Największe atuty punktu pobrań to :

  • pełna oferta badań
  • krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość otrzymania wyników drogą e-mail (dla większości badań)
  • komfortowe warunki
  • możliwość płatności kartą
  • miły, przeszkolony personel
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać drogą elektroniczną (e-mail). Taką chęć wystarczy zasygnalizować podczas rejestracji. Zapewniamy, że większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Osobą odpowiedzialną za rejestracje i pobieranie krwi jest Pani Joanna. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na Jej fachowe doradztwo oraz uśmiech.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Rybniku!

Aby sprawdzić jak wygląda laboratorium, w którym wykonujemy badania, zapraszamy na wirtualny spacer.

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

„Miłe, fachowe podejście do klienta. Pani uśmiechnięta, a samo pobranie szybkie, bezbolesne!! Polecam z całego serca to miejsce!!”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Zobacz także: