Badania krwi Rybnik


4.03 avg. rating (80% score) - 35 votes

Badania krwi Rybnik

ul. Kilińskiego 17 (Sprawdź dojazd)
tel. 32 / 416 25 53

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 11.30
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.00
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dziecom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych
Mieszkańców Rybnika serdecznie zapraszamy do naszego punktu pobrań krwi do badań laboratoryjnych.
Punkt mieści się na pierwszym piętrze budynku położonym w dzielnicy Smolna. W budynku znajdują się również specjalistyczne gabinety lekarskie oraz Instytut Piękna i Urody – House of Beauty. 

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.00 (do godziny 11.30 można odebrać wyniki) oraz w sobotę w godzinach: 7.00-11.00. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

W punkcie pobrań w Rybniku dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, sercowy, hormonalny, ogólny, bezpieczny). Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych – jest to interesujący pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jeżeli zależy nam na tym, aby zadbała o swoje zdrowie.Badania krwi Rybnik

Największe atuty punktu pobrań to :

  • pełna oferta badań
  • krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość otrzymania wyników drogą e-mail (dla większości badań)
  • komfortowe warunki
  • możliwość płatności kartą
  • miły, przeszkolony personel
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać drogą elektroniczną (e-mail). Taką chęć wystarczy zasygnalizować podczas rejestracji. Zapewniamy, że większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Osobą odpowiedzialną za rejestrację i pobieranie krwi jest Pani Paulina. Osoba energiczna i co bardzo istotne, posiadającej wiedzę z zakresu badań laboratoryjnych. Jej umiejętności, ogromna empatia i chęć dzielenia się uśmiechem z każdym z Państwa pozwalają liczyć, że pierwsza wizyta w tym miejscu nie będzie Państwa ostatnią.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Rybniku!

Aby sprawdzić jak wygląda laboratorium, w którym wykonujemy badania, zapraszamy na wirtualny spacer.

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

„Miłe, fachowe podejście do klienta. Pani uśmiechnięta, a samo pobranie szybkie, bezbolesne!! Polecam z całego serca to miejsce!!”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Zobacz także: