Badania krwi Będzin


4.17 avg. rating (83% score) - 101 votes

Badanie krwi Będzin

ul. Piłsudskiego 99 (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 27

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 13.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 13.00
Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 11.30
Wydawanie wyników: 7.00 – 11.30
Punkt pobrań czynny w sobotę Parking karta osoba niepełnosprawna

W Będzinie Śląskie Laboratoria Analityczne posiadają Punkt Pobrań na ul. Piłsudskiego 99.

Badania krwi w Będzinie realizujemy w nowoczesnym budynku Centrum Medycznego Promedica na ul. Piłsudskiego 99. Lokalizacja ta jest świetnie skomunikowana – budynek znajduje się kilkaset metrów od DK 86, drogi łączącej GOP z Warszawą czy Łodzią. Charakterystyczne punkty w pobliżu to także salon meblowy Black Red White czy stacja paliw Statoil. Przy samym punkcie można bez problemów zaparkować- posesja posiada własne miejsca parkingowe. 

Badania krwi Będzin

Punkt pobrań jest czynny w godzinach 6.00 – 13.00 w dni robocze oraz w godzinach 7.00 – 11.30 w soboty. Mieści się na I piętrze budynku. Nie trzeba się wcześniej na badania umawiać. Do dyspozycji klientów pozostaje komfortowa poczekalnia wraz ze specjalnie wydzielonym miejscem dla najmłodszych pacjentów. Dla Państwa wygody w tym punkcie pobrań akceptujemy płatność kartą.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

W Będzinie można skorzystać z całej palety oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne badań. Zachęcamy naszych klientów do rozważenia zakupu pakietów badań. Badania zakupione w którymś z paneli każdorazowo dają oszczędności w stosunku do badań zakupionych pojedynczo – nawet do kilkudziesięciu złotych. 

„Wizyta w laboratorium w Będzinie należała do niezwykle miłych, jeśli można tak powiedzieć o badaniu. Bardzo czysto, przyjemnie, bez kolejek. Pani pielęgniarka sympatyczna, grzeczna, ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania. Życzyłabym sobie i innym pacjentom więcej takich miejsc”
Pani Anna, źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Rewelacyjna obsługa, szkoda ze cała służba zdrowia tak nie działa”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

„Najlepszy punkt pobrań z jakim miałam do czynienia. Pani bardzo profesjonalna i przesympatyczna, pobranie zawsze precyzyjne, bez bólu ani siniaków. Bardzo polecam”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!


     Badania krwi Będzin       Badania krwi Będzin
 

ZOBACZ TEŻ:  Gdzie wykonać badania krwi w sobotę?

Zobacz także: