Badania krwi Radzionków


3.88 avg. rating (78% score) - 8 votes

Badania krwi Radzionków

ul. Szymały 1a (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 43

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału: 6.00 – 10.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 10.00
Parking Możliwość płacenia kartą Pobieramy krew dzieciom Punkt przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych

Badania krwi Radzionków

Zapraszamy do naszego punktu pobrań w Radzionkowie. Znajdziecie nas na pierwszym piętrze w budynku nowoczesnego Centrum Medycznego Kardio.CLINIC & TE-VITA położonego w samym centrum Radzionkowa. Wejście znajduje się z boku budynku. Dla zmotoryzowanych Pacjentów istnieje możliwość zaparkowania za budynkiem (wjazd z prawej strony).

W punkcie pobrań w Radzionkowie dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny, tarczycowy, bezpieczny, witaminy D3). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych. Za badania można zapłacić kartą płatniczą. 

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać. WystarBadania krwi Radzionkówczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-10.00 i podczas rejestracji wskazać badania, które chce się wykonać, po czym od razu zostaje pobrany materiał. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów (a w szczególności dla dzieci). Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Główne zalety punktu:

  • dogodne położenie
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • możliwość płatności kartą
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • profesjonalny i miły personel pobierający krew również u dzieci

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Radzionkowie!

Jeśli już Państwo u nas byliście, to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 

Badania krwi Radzionków