Oferta dla laboratoriów

Wierzymy, że zadaniem każdego laboratorium analitycznego jest zapewnienie wiarygodnych wyników badań. Bardzo ważne jest także szerokie spektrum oznaczeń, które można zaoferować na rynku. Właśnie to zapewniamy naszym Partnerom- laboratoriom, które chcą się aktywnie rozwijać na lokalnych rynkach. Chcemy również być kimś więcej oferując narzędzia, które pozwolą na rozwój Twojego biznesu.

Sprawdź co możesz zyskać podejmując współpracę ze Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi w zakresie badań laboratoryjnych!

Skontaktuj się z nami
Dla laboratorium

Z nami

Zyskasz wiarygodnego partnera

Starannie kontrolujemy jakość oznaczeń, które wykonujemy. Nasza kadra diagnostyczna to osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, które chętnie wspierają naszych Klientów w przypadkach wymagających naszej pomocy.

Zarobisz więcej

Posiadamy specjalnie przygotowany program wspierający naszych Partnerów w aktywnej sprzedaży badań dla pacjentów komercyjnych. Jesteśmy także gotowi rozmawiać na temat cen badań laboratoryjnych dla Twojego laboratorium.

Czujesz się bezpiecznie

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy w centrum codziennych działań stawiają swoich Klientów. Dlatego nie będziesz miał/a problemów aby się z nami skontaktować telefonicznie czy mailowo gdy zajdzie taka potrzeba.

Pozyskasz nowych Klientów

Bogata oferta oznaczeń specjalistycznych jakimi dysponujemy może być atutem w rozmowach z Twoimi potencjalnymi Klientami. Co powiesz na to aby dołączyć do swojej oferty badania witamin czy oznaczenia z zakresu autoimmunologii?

Czy wiesz, że…?

Oferta dla lekarza, placówki medycznej

… każdego dnia nasz profesjonalny serwis kurierski odbiera materiał do badań od setek naszych Klientów. Są to laboratoria, szpitale, przychodnie, centra medyczne i gabinety lekarskie.

… istniejemy od roku 1991. Ważniejsze jest jednak to, że od tamtych lat mamy jeszcze wielu Klientów. Oznacza to, że część naszych Klientów ufa nam już od blisko 30 lat. Jesteśmy z tego dumni.

… nasza oferta badań to kilka tysięcy pozycji w tym wiele badań specjalistycznych. Taka ilość sprawia, że jesteśmy w stanie kompleksowo wspomóc diagnostykę Pacjentów a naszym Partnerom dać możliwości zwiększenia sprzedaży badań i zarabiania na nich.

… wyniki oznaczeń otrzymasz w formie wydruku a wcześniej w postaci dostępu online. Wiemy, że czas jest bardzo ważny dlatego wyniki otrzymasz tak szybko jak to możliwe.

… co miesiąc organizujemy oferty specjalne. W aktywny sposób edukujemy Pacjentów o tym, że warto profilaktycznie dbać o swoje zdrowie. Nasi partnerzy, placówki medyczne, otrzymują bezpłatnie materiały graficzne. W ten sposób, aktywnie sprzedając badania Pacjentom komercyjnym, zwiększają swoje przychody.

Zwiększ swoje możliwości

Od wielu lat współpracujemy z laboratoriami z terenu Aglomeracji Śląskiej, Zagłębia, Podbeskidzia czy Opolszczyzny. Zdajemy sobie sprawę, że często możliwość podzlecenia wybranych oznaczeń jest korzystniejsza ekonomicznie i organizacyjnie niż wykonanie badania w swoim laboratorium. Dlatego też wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom chcąc aby oferta naszych Partnerów była szeroka i atrakcyjna.

Otrzymujesz wszystko co potrzebujesz

Nawiązując współpracę z naszym laboratorium otrzymujesz wszystko co niezbędne. Przeszkolimy i wyposażymy Twój personel pobierający. Dostarczymy niezbędne zlecenia i kody kreskowe. Nasz kurier odbierze z Twojego laboratorium materiał oraz dostarczy wyniki badań. Poprzez dostęp elektroniczny wybrane osoby z Twojego zespołu będą się mogły zapoznać z wynikami badań kiedy tylko będzie to potrzebne. Po każdym miesiącu współpracy otrzymasz od nas zestawienie, które obejmuje wykaz wykonanych badań i/lub szczegółowe zestawienie zbiorcze wszystkich pacjentów wraz z wykonanymi badaniami.

Nawiązanie współpracy jest bardzo proste

1

Niezobowiązująco skontaktuj się z nami

2

Porozmawiamy o Twoich potrzebach

3

Jeśli się zdecydujesz to podpiszemy umowę

4

Zorganizujemy wdrożenie współpracy

5

Zaczniemy odbierać materiał do badań i wykonywać dla Ciebie oznaczenia

Laboratorium ŚLA

Od 1991 roku Śląskie Laboratoria Analityczne przebadały około 10% populacji Polski. Za sprawą wydanych wyników postawiono setki tysięcy diagnoz lekarskich a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

Nawiążmy kontakt

Nawiąż współpracę z rzetelnym partnerem i poznaj możliwości generowania dodatkowych przychodów

Bez zobowiązań zostaw nam kontakt do siebie. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy.

    Śląskie Laboratoria Analityczne - wysoka jakość świadczonych usług