Techniku analityki,

Pracuj w Punkcie Pobrań!

W Polsce mieszka niecałe 38 milionów osób, a jeśli każdy z nas ma około 5,5 litra krwi, to razem robi się z tego blisko 207 milionów litrów do przebadania! Chcesz nam w tym pomóc?

Proces zatrudnienia

 

 

Rozmowa

Decyzja

Witamy na pokładzie!

Jeśli nie posiadasz gotowego CV, wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu. Prześlij go do nas mailem lub SMSem, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli masz CV i chcesz je dołączyć – chętnie się z nim zapoznamy!

Możemy spotkać się zarówno osobiście, jak i online. Spotkanie będzie zwięzłe i na temat – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dokładnie wyjaśnimy, co mamy do zaoferowania. Po nim otrzymasz od nas decyzję.

Należysz do naszego zespołu! Nie martw się, jeśli jesteś osobą początkującą w branży. Z radością przekażemy Ci naszą wiedzę! Otrzymasz pakiet szkoleń przed rozpoczęciem pracy oraz pomoc współpracowników w stawianiu pierwszych kroków w Punkcie Pobrań.

Napisz!

rekrutacja@sla.pl

Napisz SMS!

887 085 063

Dla każdego coś miłego – nie tylko wynagrodzenie!

Ciesz się zniżkami na badania, ubezpieczeniem grupowym, bonusami za polecenia i akcjami dobroczynnymi. A dla pracowników będących na Umowie o Pracę dodatkowo: wczasy pod gruszą i karta MultiSport.

Pracuj z nami!

Zniżka na badania

Stań z nami po stronie zdrowia i badaj się regularnie wraz ze swoją rodziną w obniżonej cenie.

Wsparcie socjalne

Nie zapominamy o Twoich bieżących potrzebach. Wczasy pod gruszą lub dofinansowanie kursu związanego z Twoją rolą w firmie to szansa na rozwój dla całej organizacji!

Multisport

W zdrowym ciele zdrowy duch! Zwiększ swoją aktywność z kartą Multisport.

Bonusy za polecenia

Masz znajomego szukającego pracy? Poleć go nam! Jeśli dołączy do naszego zespołu, czeka na Ciebie bonus finansowy i szansa na współpracę ze znajomą twarzą.

Akcje dobroczynne

Wyobraź sobie, że każda wizyta w punkcie pobrań generuje środki, które przekazujemy dla najbardziej potrzebujących. Teraz to Ty możesz wybrać cel kolejnej zbiórki!

Ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe zapewni Ci dodatkowe świadczenia i wsparcie w różnych sytuacjach.

Poznaj nasze nowoczesne laboratorium!

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu wyniki badań pacjentów, o których dbasz są rzetelne i pozwalają im szerzej dbać o swoje zdrowie. Poza tym… kto nie lubi oglądać jeżdżących probówek?

Nie samą pracą człowiek żyje…

U nas praca wychodzi poza ramy Twoich codziennych zajęć w Punkcie Pobrań. Powstała wśród nas Grupa Biegaczy – która wspólnie przebiegła w 2023 roku aż 779,40 km! Bierzemy także udział w eventach, organizujemy wewnętrzne szkolenia, na których faktycznie się czegoś nauczysz, i oczywiście niezapomniane akcje CSR, dzięki którym czujesz, że robisz coś ważnego.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie praca to też dobra zabawa, to jesteś w dobrym miejscu!

Opowiadamy także o nauce!

Powstał także podcast “Krwiście Zdrowe Nawyki” we współpracy z naszą firmą. Opowiadamy w nim o badaniach krwi, ale nie tylko! Staramy się poruszać tematy popularnonaukowe oraz zapraszać gości, którzy w codziennym życiu pracują nad niesamowitymi rzeczami.

Posłuchaj więcej
świat mikrobów

Historie naszych pacjentów

Pewnej pięknej soboty udałam się na pobranie krwi do punktu, chciałam rutynowo sprawdzić czy wszystko w porządku z moją tarczycą. Czekając w poczekalni przeczytałam na ulotce, że jest takie badanie jak próby wątrobowe – było mi to zupełnie obce, więc postanowiłam zapytać panią o co chodzi. Wytłumaczyła mi i zachęciła, żeby raz w roku sobie coś takiego zrobić – skorzystałam. Po otrzymaniu wyników usiadłam z wrażenia – próby wątrobowe wyszły fatalnie, jak się później okazało, byłam zarażona wirusem HCV! Bardzo dziękuję ŚLA, że mają taki wykwalifikowany i bardzo miły personel. Można powiedzieć, że Pani z punktu w Rybniku uratowała mi życie, dzięki temu, że zachęciła mnie do zrobienia tego badania.

AnnaPacjentka Śląskich Laboratoriów Analitycznych

Z niepokojem zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc czuję się coraz gorzej. Wędrówki po lekarzach niczego nie wykazały. Będąc w przychodni zauważyłam, że w laboratorium ŚLA jest promocja na pakiet tarczycowy. Postanowiłam skorzystać i wyniki wyszły niepokojące. Pani laborantka poradziła, żeby zrobić jeszcze przeciwciała, więc skorzystałam z pełnego pakietu badań tarczycowych i wynik był powalający – Hashimoto. Od roku się leczę i czuję się dużo lepiej. Wszystkich zachęcam do badania się i korzystania z promocji w laboratoriach ☺️

EwaPacjentka Śląskich Laboratoriów Analitycznych

Wraz z mężem dłuższy czas staramy się o dziecko. Lekarz zasugerował przebadanie hormonów. Podczas poszukiwań laboratorium, które jest rzetelne oraz szybko podaje wyniki, trafiłam na Wasze laboratoria. W tej chwili mamy kilka inseminacji za nami, próbujemy dalej i co miesiąc badanie beta-hcg i inne badania robię w ŚLA. Mam nadzieję, że będziecie świadkami Naszego małego cudu. Pozdrawiam.

AmeliaPacjentka Śląskich Laboratoriów Analitycznych

Wcześniej trenowałam bieganie w lokalnej grupie. Wymagania grupy to uczestnictwo i utożsamiania się z grupą. Gdy postanowiłam zmienić grupę/klub okazało się, że aby zacząć współpracę konieczne są badania. Od Trenera dostałam listę badań jakie są niezbędne. Już po pierwszym badaniu, jakim był pomiar witaminy D3, okazało się, że moje wyniki są znacznie poniżej dopuszczalnego limitu. Niedobór witamina D3 odpowiada w przypadku sportowców za kontuzję, z którymi dość często się borykałam. Udałam się do lekarza z wynikiem i zaczęliśmy kurację. Identyczna sytuacja z badaniami krwi i żelazem. Niestety, znów rozczarowanie i złe wyniki. Oczywiście, podjęte działania naprawcze, zmiana diety. Cieszę się, że jestem krok do przodu w poprawie swojego samopoczucia i lepszego poznania własnego organizmu.

LenaPacjentka Śląskich Laboratoriów Analitycznych
Punkty Pobrań
160
Istniejemy już
33
Spodobało Ci się tu?

Sprawdź gdzie jest praca dla ratownika medycznego!

Dołącz do nas!