0

Kierowca Kurier

Miejsce pracy: teren woj. śląskiego

Zakres obowiązków:

  • jazda samochodem do 3,5t (samochód osobowy)
  • odbiór i dostarczanie materiałów, korespondencji, dokumentów, sprzętu,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • kontakt telefoniczny oraz bezpośredni w codziennej pracy z podwykonawcami
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dbałość o powierzone mienie (samochody, sprzęt, dokumentacja)

Oczekujemy:

  • czynne prawo jazdy kategoria “B” (warunek konieczny)
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu (warunek konieczny)
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • odpowiedzialność
  • znajomość topografii Śląska
  • punktualność i dobra organizacja własnej pracy
  • pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi
  • dyspozycyjność
  • podchodzenie do zadań z sumiennością i zaangażowaniem
  • umiejętności manualne
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjną, stałą stawkę wynagrodzenia + system premiowy
  • profesjonalny pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy
  • możliwość pracy również w soboty
  • komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
  • karta MultiSport, SmartLunch
  • przyjazną atmosferę i dużo uśmiechu każdego dnia
  • wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, program rekomendowania pracowników, możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych.
Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb