0

Przedstawiciel handlowy

badaj.to Sp. z o.o. to sieć laboratoriów medycznych, które od ponad 30 lat – pod marką Śląskie Laboratoria Analityczne i badaj.to – wykonują badania laboratoryjne Klientom indywidualnym oraz podmiotom leczniczym. Wśród naszych Kontrahentów znajdują się zarówno szpitale, przychodnie jak i gabinety specjalistyczne.

W związku z rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: woj. śląskie

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę
  • Komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
  • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych
  • A także: karta MultiSport

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie współpracy z lekarzami i jednostkami medycznymi
  • Sprzedaż i promocja oferowanych usług
  • Utrzymywanie doskonałych relacji handlowych
  • Dbanie o realizację założonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie osiąganych rezultatów
  • Kreowanie dodatkowych możliwości sprzedażowych
  • Wykonywanie pracy w terenie oraz w biurze

Oczekiwania:

  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi oraz silna motywacja do osiągania sukcesów zawodowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej/farmaceutycznej)
  • Prawo jazdy kat. B

Dzięki licznym punktom pobrań krwi, a mamy ich około 150 w 5 województwach, jesteśmy blisko naszych Klientów. My też bywamy pacjentami, dlatego oferujemy taką opiekę medyczną, jakiej sami oczekujemy. Każdego roku wykonujemy miliony badań diagnostycznych i jesteśmy dumni z tego, że nasza praca wpływa na zdrowie naszych Klientów i ich rodzin.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasz zespół liczy ponad 500 pracowników. Łączy nas pasja i zaangażowanie z jakimi podchodzimy do swoich codziennych obowiązków. Dzielimy się wiedzą i szanujemy wzajemne poglądy i wartości. Los najbardziej potrzebujących nie jest nam obojętny, dlatego aktywnie włączamy się w akcje charytatywne (sla.pl/pomagamy).

Nasze usługi często ratują ludzkie życie. Każdego dnia, wydając wyniki badań, dajemy Pacjentom świadomość stanu swojego zdrowia. Czy może być coś bardziej motywującego do pracy? Jeśli cenisz – tak jak my – etykę w działaniu, otwartość i uczciwość w relacjach ze współpracownikami, a ponadto szukasz niekorporacyjnej atmosfery to nie czekaj dłużej, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb