Cieszyn
Punkt Pobrań ul. Katowicka 49, Cieszyn 43-400

Dane adresowe

ul. Katowicka 49
43-400 Cieszyn
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 57
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 11:0006:00 - 11:00
Wtorek06:00 - 11:0006:00 - 11:00
Środa06:00 - 11:0006:00 - 11:00
Czwartek06:00 - 11:0006:00 - 11:00
Piątek06:00 - 11:0006:00 - 11:00
Sobota - -
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Serdecznie polecam! Byłam niedawno na pobieraniu krwi, którego od dziecka panicznie się boję. Na szczęście pani była na tyle miła i kompetentna, że nawet nic nie poczułam, ani nie zrobiło mi się słabo. Również wyniki tego samego dnia są dużym atutem. Zdecydowanie zasłużone 5 gwiazdek 😃

Anna BaranOpinia z wizytówki Google

Profesjonalna obsługa i przystępne ceny.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Profesjonalizm, szybkość wykonani usługi i miła atmosfera 🙂

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Cieszyn

Badania krwi Cieszyn – ul. Katowicka 49 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Serdecznie zapraszamy do punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Cieszynie. Znajdziesz nas na parterze budynku Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia ALTAMED, w Gabinecie nr 2. Wejście przystosowane jest również dla osób niepełnosprawnych. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów przed budynkiem znajduje się duży parking. W pobliżu sklep Biedronka oraz przystanek autobusowy.

Główne zalety punktu:

  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • z pewnością możliwość płatności kartą
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
  • comiesięczne oferty specjalne
  • parking
Badania krwi Cieszyn

W punkcie pobrań w Cieszynie dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium (od podstawowych oznaczeń po te bardziej specjalistyczne). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, Pakiet D3, kobiety 40+, ogólny plus). Przed odwiedzeniem punktu pobrań zachęcamy do zapoznania się z pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.00. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Badania krwi Cieszyn – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań 

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Cieszynie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Cieszynie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.00 do 11.00. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba ocen: 42

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.