Gliwice
Punkt Pobrań ul. Czajki 5a, Gliwice 44-122

Dane adresowe

ul. Czajki 5a
(Osiedle Sikornik)
44-122 Gliwice
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 63
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Sobota06:30 - 11:3006:30 - 11:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Kącik dla dzieci

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Wysokie kompetencje pracowników i terminowość podawania wyników. Tak trzymać!

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo miła obsługa, przyjemne dla pacjenta czyste pomieszczenia, atrakcyjne ceny oraz bogaty wachlarz wykonywanych usług, możliwość otrzymania wyników drogą mailową! SUPER! Odtąd korzystam tylko z Waszych usług.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Szybko, solidnie i profesjonalnie. Świetne podejście do dzieci. Serdecznie polecam!

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Gliwice

Badania krwi Gliwice – ul. Czajki 5a – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Gliwicach. Znajdziesz nas na pierwszym piętrze budynku, który położony jest na Osiedlu Sikornik. Obok placówki znajdują się miejsca parkingowe, a także przystanki komunikacji miejskiej. Z pewnością jest to doskonale skomunikowane miejsce – tak od strony autostrady A4 (zjazd na ul. Rybnicką), jak i od strony centrum Gliwic.

Badania krwi w tym miejscu realizujemy w bardzo komfortowych warunkach. Na badania nie trzeba się wcześniej umawiać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Nie potrzeba również skierowania.

Rejestracją i pobieraniem krwi zajmuje się pełna pozytywnej energii Pani Ela, która z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy i każdego Pacjenta traktuje indywidualnie. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz umiejętnościom manualnym ma grono swoich Pacjentów, również tych najmłodszych, którzy z uśmiechem i nagrodą wychodzą z gabinetu. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na Jej fachowe doradztwo w zakresie doboru badań laboratoryjnych.

Główne zalety punktu:

  • komfortowe warunki
  • z pewnością punkt pobrań czynny w sobotę
  • kącik zabaw dla dzieci
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów badań
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość płatności kartą
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew także u dzieci
  • możliwość odbioru wyników badań on-line
  • za zgodą informacja SMS o dostępności wyników badań na koncie
  • punkt pobrań czynny już od godziny 6.00

Badania krwi Gliwice

W punkcie pobrań skorzystać można z pełnej oferty badań krwi dostępnych w ŚLA. Proponujemy także pakiety badań (m.in. tarczycowy, hormonalny czy ogólny), które to pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych w naszym e-sklepie. Zakup badań tą wygodną formą znacznie skróci Twój czas spędzony na punkcie pobrań.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego darmowego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Badania krwi Gliwice – jak można odebrać wyniki badań?

Dla Twojej wygody wyniki badań odebrać można online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób (w postaci graficznego wykresu) można było kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Wykonaj badania laboratoryjne krwi bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Gliwicach! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Gliwicach!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 13.00 w dni robocze oraz w soboty od 6.30 do 11.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.4 / 5. Liczba ocen: 62

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.