Knurów
Punkt Pobrań ul. Kapelanów Wojskowych 2d, Knurów 44-194

Dane adresowe

ul. Kapelanów Wojskowych 2d
44-194 Knurów
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 44
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Sobota07:00 - 12:0007:00 - 12:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Kącik dla dzieci

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Obsługa w laboratorium to pełen profesjonalizm. Szybki dostęp do wyników, jestem pełna uznania. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić laboratorium.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo miła Pani, która popierała ode mnie materiał prawie bezboleśnie, odpowiedziała na każde moje pytanie, teraz już zawszę będę korzystał tylko z usług ŚLA 🙂

PacjentOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Powodem, dla którego wybieram Śląskie Laboratoria Analityczne w Knurowie jest czystość, zachowanie higieny oraz traktowanie klienta ( bardzo miła i kompetentna Pani 🙂 ). Ogromnym plusem jest również dostęp do wyników online.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Knurów

Badania krwi Knurów – ul. Kapelanów Wojskowych 2d – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Knurowie.
Znajdziecie nas na I piętrze budynku (jest winda) w „Bizoń Stomatologia” nad restauracją „Kredens Śląski”.

Udając się do nas samochodem od strony Gliwic najlepiej kierować się na ul. 1 Maja i na światłach przy TESCO skręcić w prawo w ul. Kosmonautów, natomiast jadąc od strony autostrady A1 na tych samych światłach trzeba skręcić w lewo. Jadąc dalej za przystankiem autobusowym trzeba skręcić w prawo w ul. Kapelanów Wojskowych i po około 200 m (po prawej stronie) będzie wejście do budynku D. Bez problemu można dojechać do nas również komunikacją miejską. Około 200 m na wprost punktu pobrań na ul. Kosmonautów znajduje się przystanek autobusowy: Knurów Cegielnia – Linie autobusowe: 710, 8, 47, 58, 120, 194, 636, 648, 194N.

Na miejscu dostępna jest cała oferta badań proponowanych przez laboratorium ŚLA. Można również wybrać dowolny z pakietów badań (m.in. tarczycowy, sercowy, hormonalny), które to pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych!

Główne zalety punktu:

  • na pewno możliwość wykonania badań od godziny 6:00
  • doskonała lokalizacja
  • komfortowe warunki
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • możliwość płatności kartą
  • profesjonalny i miły personel pobierający krew również u dzieci
  • z pewnością możliwość wykonania badań w sobotę (od godz. 7.00)

Badania krwi Knurów

Punkt Pobrań krwi Knurów – czy trzeba wcześniej umawiać się na badania?

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu i podczas rejestracji wskazać badania, które chce się wykonać, po czym od razu zostaje pobrany materiał. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Badania krwi Knurów – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Knurowie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Knurowie!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 13.00 (wyniki badań odebrać można do godziny 13.30) w dni robocze oraz w soboty od 7.00 do 12.00. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba ocen: 48

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.