Lewin Brzeski
Punkt Pobrań ul. Matejki 23/1c, Lewin Brzeski 49-340

Dane adresowe

ul. Matejki 23/1c
49-340 Lewin Brzeski
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 341 02 69
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Wtorek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Środa06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Czwartek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Piątek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Sobota - -
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

Wymazy mikrobiologiczne

Delikatność oraz wysokie kwalifikacje pobierającej.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Super, że badania można zrobić od godz. 6. Miła obsługa, bez kolejek, bez tłoku, czyściutko, spokojnie, ciekawe pakiety badań w atrakcyjnych cenach.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Pani, która mnie obsługiwała była przemiła, aż przyjemnie się siedziało w punkcie pobrań, na pewno do was wrócę! Pozdrawiam i oby więcej takich pracowników!

PacjentOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Lewin Brzeski

Badania krwi Lewin Brzeski – ul. Jana Matejki 23/1c – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Lewinie Brzeskim. Znajdziesz nas na parterze budynku. Wejście oraz pomieszczenia w pełni dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów przed budynkiem do dyspozycji jest bezpłatny parking. W sąsiedztwie Grota Solna, w pobliżu Rynek.

Główne zalety punktu:

 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość wykonania badań już od godziny 6.00 (od poniedziałku do piątku)
 • duży wachlarz badań laboratoryjnych
 • możliwość płatności kartą
 • komfortowy gabinet oraz przestronna poczekalnia
 • miły i doświadczony personel pobierający krew również u dzieci
 • możliwość odbioru wyników badań online
 • za zgodą informacja SMS o dostępności wyników na koncie
 • comiesięczne oferty specjalne
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • bezpłatny parking

Badania krwi Lewin Brzeski

Badania krwi Lewin Brzeski – wykonanie badań laboratoryjnych jest prostsze niż myślisz

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia gabinetu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

W punkcie pobrań w Lewinie Brzeskim dostępna jest cała gama badań oferowanych przez nasze medyczne laboratorium. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny plus, hormonalny, tarczycowy, sercowy, markerów nowotworowych). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych poprzez nasz e-sklep. Znacznie skróci to etap rejestracji na punkcie pobrań. Czas na wykonanie badań opłaconych poprzez nasz sklep internetowy wynosi aż 90 dni.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Laboratorium medyczne Lewin Brzeski – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Lewinie Brzeskim! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody, wyniki badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby można było w łatwy i czytelny sposób (za pomocą graficznego wykresu) kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Lewinie Brzeskim!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od poniedziałku do piątku od 6.00 do 11.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 3.9 / 5. Liczba ocen: 20

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.