Mysłowice
Punkt Pobrań ul. Generała Jerzego Ziętka 20b, Mysłowice 41-412

Dane adresowe

ul. Generała Jerzego Ziętka 20b
41-412 Mysłowice
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 46
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:3006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:3006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:3006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:3006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:3006:00 - 13:30
Sobota07:00 - 11:3007:00 - 11:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Kącik dla dzieci

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Profesjonalnie i szybko.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Naprawdę byłam mile zaskoczona poziomem Państwa usług. Wszystko przeprowadzono szybko i sprawnie, pomimo tego, że badań musiałam zrobić kilka. Płatność kartą jest rzadko spotykana, a szkoda, dlatego choć nie korzystałam, to jest to duży +. Ponadto, co miało dla mnie największe znaczenie z powodu znacznego obrzęku stóp - wysyłanie wyników badań na adres e-mail, dzięki czemu mogłam ze spokojem zarejestrować się do lekarza rodzinnego już na następny dzień. Na pewno będę polecać. Pozdrawiam!

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Super obsługa, bardzo szybko wyniki, polecam.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Mysłowice

Badania krwi Mysłowice – ul. Gen. Jerzego Ziętka 20b

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Mysłowicach-Brzęczkowicach. Znajdziesz nas w nowoczesnym Centrum Medycznym, w skład którego wchodzić będą gabinety lekarskie, fizjoterapia oraz stomatologia. Pomieszczenia przystosowane są pod potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów, tuż przy budynku dostępny jest bezpłatny parking. W sąsiedztwie znajduje się Lidl, Netto, kościół oraz publiczne przedszkole Cudaczek.

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy odwiedzić punkt pobrań w godzinach jego otwarcia, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00 – 13.30 lub w sobotę od godziny 7.00 do 11.30. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort.

Klienci w tej lokalizacji mogą skorzystać z całej oferty badań proponowanych przez laboratorium ŚLA. Na miejscu można też wybrać dowolny z pakietów badań (m.in. sercowy, tarczycowy, ogólny plus), pozwalający na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi. Za badania można zapłacić wygodnie, kartą płatniczą.

Główne zalety punktu:

 • dogodne położenie
 • gabinet czynny także w sobotę (od godz. 7.00)
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość odbioru wyników badań online
 • za zgodą informacja SMS o dostępności wyników badań na koncie
 • komfortowy i nowoczesny gabinet oraz przestronna poczekalnia
 • z pewnością możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
 • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
 • opcja płatności kartą
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów badań pozwalających na oszczędności
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew także u dzieci
 • darmowy parking

Badania krwi Mysłowice

Badania krwi Mysłowice – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Mysłowicach! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojego komfortu i wygody, wyniki badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, co daje Ci możliwość w łatwy i czytelny sposób (za pomocą graficznego wykresu) kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych poprzez nasz e-sklep. Znacznie skróci to etap rejestracji na punkcie pobrań. Czas na wykonanie badań opłaconych poprzez nasz sklep internetowy wynosi aż 90 dni.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego darmowego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Mysłowicach!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 13.30 w dni robocze oraz od 7.00 do 11.30 w soboty. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.3 / 5. Liczba ocen: 36

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.