Myszków
Punkt Pobrań ul. 1 Maja 64, Myszków 42-300

Dane adresowe

ul. 1 Maja 64
42-300 Myszków
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 29
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Wtorek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Środa 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Czwartek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Piątek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Sobota 07:00 - 11:00 07:00 - 11:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymaz antygenowy SARS-CoV-2

Wymaz RT-PCR SARS-CoV-2

Wymazy mikrobiologiczne

Sprawnie, szybko, bez kolejek. Miła obsługa. Wyniki tego samego dnia. Polecam.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Uprzejmość. Brak kolejki.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Uprzejma i sympatyczna obsługa, doradztwo w wątpliwościach dotyczących badań.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Myszków

Badania krwi Myszków – ul. 1 Maja 64 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Myszkowie. Znajdziesz nas w budynku wolnostojącym, bez barier architektonicznych. Gabinet jest świeżo po remoncie.

W punkcie pobrań w Myszkowie dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium (od podstawowych oznaczeń po te bardziej specjalistyczne). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny plus, Pakiet D3 tarczycowy). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30 lub w sobotę w godzinach: 7.00-11.00. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego duża poczekalnia czeka na wykonujących badanie krzywej cukrowej lub insulinowej, które wiąże się z dłuższym pobytem na punkcie pobrań. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Główne zalety punktu:

  • możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • z pewnością możliwość płatności kartą
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
  • comiesięczne oferty specjalne
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
  • gabinet czynny również w sobotę

Badania krwi Myszków

Badania COVID Myszków – wymazy w kierunku koronawirusa

W punkcie pobrań istnieje możliwość wykonania testu antygenowego oraz testu genetycznego RT-PCR w kierunku koronawirusa.

Test antygenowy to bezpieczna, niedroga i z pewnością szybka metoda wykonania testu. Wynik znany jest już w ciągu 15 minut. Dostępny będzie on również na platformie on-line do 2 godzin od wykonania badania. Test RT – real time PCR jest najdokładniejszą metodą określenia, czy Pacjent jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Wynik badania genetycznego dostępny będzie on-line do 36 godzin, natomiast wynik wymazu pobranego w sobotę dostępny będzie w poniedziałek do godz. 12.00.

Badania krwi Myszków – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Myszkowie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Myszkowie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.00 do 11.30 oraz w soboty od 7.00 do 11.00. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba ocen: 24

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb