Oświęcim
Punkt Pobrań ul. Zaborska 54, Oświęcim 32-600

Dane adresowe

ul. Zaborska 54
32-600 Oświęcim
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 51
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 12:3006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 12:3006:00 - 13:30
Środa06:00 - 12:3006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 12:3006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 12:3006:00 - 13:30
Sobota07:00 - 10:3007:00 - 10:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

Wymazy mikrobiologiczne

Jeszcze nie spotkałam się z taką miłą i fachową obsługą. Pobranie krwi mistrzowskie. Na pewno tam wrócę i polecam z całego serca.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo miła atmosfera, pielęgniarka, której moje dziecko się nie boi i chętnie przychodzi na pobranie krwi. Super sprawa, że można mailowo pobierać wyniki.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Obsługa rewelacyjna, super podejście do dzieci, polecam w 100%.

AsiaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Oświęcim

Badania krwi Oświęcim – ul. Zaborska 54 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Oświęcimiu. Znajdziesz nas w budynku Gabinetów Rehabilitacji Medycznej VITAMED (tuż obok ronda). Z przodu budynku znajdują się miejsca parkingowe, z których mogą korzystać nasi Klienci.

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań), wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-12.30 (wyniki badań odebrać można do godziny 13.30) lub w sobotę w godzinach: 7.00-10.30. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

Zależy nam, aby każda osoba świadoma swojego zdrowia miała możliwość skorzystania z szerokiej palety badań w wygodny dla siebie sposób.

W punkcie pobrań w Oświęcimiu dostępna jest cała oferta badań dostępnych w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Proponujemy także pakiety badań, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych. Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Główne zalety punktu:

  • doskonała lokalizacja
  • punkt pobrań czynny od godziny 6.00
  • komfortowe warunki
  • możliwość płatności kartą
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • z pewnością możliwość wykonania badań w sobotę

Badania krwi Oświęcim

Badania krwi Oświęcim – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Oświęcimiu! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody wyniki badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób (za pomocą graficznego wykresu) można było kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych poprzez nasz e-sklep. Znacznie skróci to etap rejestracji na punkcie pobrań. Czas na wykonanie badań opłaconych poprzez nasz sklep internetowy wynosi aż 90 dni.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Oświęcimiu!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 12.30 (wyniki badań odebrać można do godziny 13.30) w dni robocze oraz w soboty od 7.00 do 10.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.2 / 5. Liczba ocen: 51

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.