Otmuchów
Punkt Pobrań ul. Rynek 34, Otmuchów 48-385

Dane adresowe

ul. Rynek 34
48-385 Otmuchów
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 341 02 77
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 11:0006:00 - 11:30
Wtorek06:00 - 11:0006:00 - 11:30
Środa06:00 - 11:0006:00 - 11:30
Czwartek06:00 - 11:0006:00 - 11:30
Piątek06:00 - 11:0006:00 - 11:30
Sobota07:00 - 9:3007:00 - 10:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Kącik dla dzieci

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

Wymazy mikrobiologiczne

Krótki czas oczekiwania na wyniki badań.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Otmuchów

Badania krwi Otmuchów – ul. Rynek 34 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Otmuchowie. Znajdziesz nas na parterze (gabinet nr 4) w placówce medycznej Stomatologia Budzińska&Gładziszewski. Wejście oraz pomieszczenia w pełni dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (wejście bez barier architektonicznych znajduje się z prawej strony budynku). Dla naszych zmotoryzowanych Klientów do dyspozycji jest ogólnodostępny parking.

Główne zalety punktu:

 • możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
 • nowoczesny gabinet
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • punkt czynny również w sobotę (od godz. 7.00)
 • możliwość płatności kartą
 • duży wachlarz badań laboratoryjnych
 • możliwość odbioru wyników badań online
 • za zgodą informacja SMS o dostępności wyników na koncie
 • miły i doświadczony personel pobierający krew również u dzieci
 • comiesięczne oferty specjalne
 • ogólnodostępny parking

Badania krwi Otmuchów

Badania krwi Otmuchów – wykonanie badań laboratoryjnych jest prostsze niż myślisz

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia gabinetu. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

W punkcie pobrań w Otmuchowie dostępna jest cała gama badań oferowanych przez nasze medyczne laboratorium. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny plus, markerów nowotworowych, sercowy). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych poprzez nasz e-sklep. Znacznie skróci to etap rejestracji na punkcie pobrań. Czas na wykonanie badań opłaconych poprzez nasz sklep internetowy wynosi aż 90 dni.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Laboratorium medyczne Otmuchów – wygodny odbiór wyników badań online

Dla Twojej wygody, wyniki badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby można było w łatwy i czytelny sposób (za pomocą graficznego wykresu) kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Otmuchowie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.00 do 11.00 oraz w sobotę od 7.00 do 9.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.2 / 5. Liczba ocen: 14

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.