Piekary Śląskie
Punkt Pobrań ul. Wyzwolenia 2, Piekary Śląskie 41-940

Dane adresowe

ul. Wyzwolenia 2
41-940 Piekary Śląskie
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 52
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Wtorek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Środa06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Czwartek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Piątek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Sobota07:00 - 10:1007:00 - 10:10
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Błyskawiczne wyniki bez konieczności odbioru osobistego, miła obsługa w punkcie pobrań, wygodne (wczesne) godziny pracy punktu pobrań, brak kolejek.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Punkt w Piekarach Śląskich oceniam bardzo wysoko. Miła i fachowa obsługa. Przebieg badań za każdym razem bezproblemowy. Bardzo dobra opcja z wynikami dostępnymi przez stronę internetową. Polecam ☺️

AleksandraOpinia z facebook.com/slakatowice/

Rewelacyjna jest przede wszystkim dostępność wyników na platformie. Oprócz tego, profesjonalna obsługa.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Piekary Śląskie

Badania krwi Piekary Śląskie – ul. Wyzwolenia 2 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Piekarach Śląskich.
Znajdziecie nas w Przychodni Aloe-Med (100 metrów od Bazyliki pw. NMP i Św. Bartłomieja). Dla zmotoryzowanych Klientów istnieje możliwość zaparkowania samochodu na parkingu należącym do Przychodni.

Klienci w tej lokalizacji mogą skorzystać z całej oferty badań proponowanych przez laboratorium ŚLA. Na miejscu można też wybrać dowolny z pakietów badań (m.in. sercowy, tarczycowy, ogólny plus), pozwalający na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych. Za badania można zapłacić kartą płatniczą.

Ważna informacja! Na punkcie pobrań nie obsługujemy Pacjentów zainteresowanych wykonaniem badania przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2. Najbliższy punkt pobrań ŚLA, gdzie istnieje możliwość wykonania takiego badania znajduje się w Radzionkowie przy ul. Szymały 1a lub w Bytomiu przy ul. Wyzwolenia 127a.

Pobieraniem krwi w punkcie w Piekarach Śląskich zajmuje się wykwalifikowany personel. Dodatkowo można liczyć na uśmiech i profesjonalne doradztwo w kontekście doboru odpowiednich badań.

Główne zalety punktu:

  • komfortowa poczekalnia
  • punkt pobrań czynny od godziny 6.00
  • możliwość płatności kartą
  • dogodna lokalizacja gabinetu
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew także u dzieci
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów badań
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • z pewnością możliwość wykonania badań w sobotę

badania krwi Piekary Śląskie

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań), wystarczy odwiedzić punkt pobrań w godzinach jego otwarcia, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30 lub w sobotę w godzinach: 7.00-10.10. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort.

Badania krwi Piekary Śląskie – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Piekarach Śląskich! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Piekarach Śląskich!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 11.30 w dni robocze oraz w soboty od 7.00 do 10.10. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.6 / 5. Liczba ocen: 34

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.