Rybnik
Punkt Pobrań ul. Kilińskiego 17, Rybnik 44-200

Dane adresowe

ul. Kilińskiego 17
(dzielnica Smolna)
44-200 Rybnik
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 53
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Sobota07:00 - 11:0007:00 - 11:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Miłe, fachowe podejście do klienta. Pani uśmiechnięta, a samo pobranie szybkie, bezbolesne!! Polecam z całego serca to miejsce!!

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo profesjonalna obsługa od obsługi papierkowej, poprzez pobranie materiału (krwi) do kilku fiolek, bezboleśnie, praktycznie bez śladu pobrania. Następnym razem zamierzam udać się do tego samego punktu w Rybniku na ul. Kilińskiego i mam nadzieję, że trafię do tej samej Pani. Polecam wszystkim.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Świetna obsługa, zwłaszcza bezbolesny pobór krwi, co dla mojej przerażonej córki jest priorytetowe. Szybki dostęp do wyników.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Rybnik

Badania krwi Rybnik – ul. Kilińskiego 17 -poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Rybniku.
Znajdziecie nas na pierwszym piętrze budynku położonym w dzielnicy Smolna. W budynku znajdują się również specjalistyczne gabinety lekarskie oraz Instytut Piękna i Urody – House of Beauty.

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-13.00 (do 13.30 można odebrać wyniki) lub w sobotę w godzinach: 7.00-11.00. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie.

Główne zalety punktu:

  • punkt pobrań czynny w sobotę
  • pełna oferta badań
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów badań
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość płatności kartą
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew także u dzieci
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • z pewnością punkt pobrań czynny od godziny 6.00

Badania krwi Rybnik

W punkcie pobrań w Rybniku dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Badania krwi Rybnik– wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Bytomiu! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Personel odpowiedzialny za rejestrację i pobieranie krwi posiada dużą wiedzę z zakresu badań laboratoryjnych. Umiejętności, ogromna empatia i chęć dzielenia się uśmiechem z każdym z Państwa pozwalają liczyć, że pierwsza wizyta w tym miejscu nie będzie ostatnią.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Rybniku!


Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 13.00 (wyniki badań odebrać można do godziny 13.30) w dni robocze oraz w soboty od 7.00 do 11.00. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.4 / 5. Liczba ocen: 46

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.