Tarnowskie Góry
Punkt Pobrań ul. Nakielska 46, Tarnowskie Góry 42-600

Dane adresowe

ul. Nakielska 46
42-600 Tarnowskie Góry
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 81
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Sobota - -
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Bardzo dobra lokalizacja punktu, miła i kompetentna obsługa - POLECAM 🙂

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Dobrze mieć punkt pobrań blisko domu, miła obsługa, Pani odpowie na każde pytanie. Byłam po 6 rano i brak innych osób, duży plus za płatność kartą i parking tuż obok! Zdecydowanie polecam 😃 Aga

Agnieszka S.Opinia z wizytówki Google

Najlepszy punkt! Bez kolejki, szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Na pewno dalej będę tu przychodzić.

Elżbieta J.Opinia z wizytówki Google

Badania krwi Tarnowskie Góry

Badania krwi Tarnowskie Góry – ul. Nakielska 46 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Tarnowskich Górach. Znajdziesz nas na parterze w Centrum Medycznym Medical (Tarnogórskie Centrum Zdrowia). Budynek zlokalizowany jest przy głównej drodze dojazdowej z Lasowic, Nakła Śląskiego i Bobrownik Śląskich. Wejście bez barier dla osób z niepełnosprawnościami (podjazd dla wózków “na żądanie” z boku budynku). Dla naszych zmotoryzowanych Klientów obok budynku dostępny jest parking. Dobrze skomunikowane miejsce. W okolicy: fabryka sprzętu ratunkowego i lamp górniczych Faser S.A., Apartamenty Lasowice, sklep LIDL oraz Centrum Handlowo – Usługowe HALA.

W punkcie pobrań dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny plus, tarczycowy, sercowy). Przed odwiedzeniem nas, zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Badania laboratoryjne Tarnowskie Góry – czy na badania należy się umawiać?

Żeby zlecić nam badania nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-13.00 (wyniki badań odebrać można do godziny 13.30). Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego bezpłatnego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Główne zalety punktu:

 • z pewnością możliwość wykonania badań od godziny 6.00
 • wysoki komfort
 • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
 • za zgodą SMS o dostępności wyników badań na koncie
 • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
 • możliwość płatności kartą
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej
 • sympatyczny  i doświadczony personel pobierający krew również u dzieci
 • dostępny duży parking


Badania krwi Tarnowskie Góry

Badania krwi Tarnowskie Góry – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego laboratorium

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Tarnowskich Górach! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody wyniki większości badań możesz odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób można było kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeżeli szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podaruj swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Tarnowskich Górach!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 13.00 w dni robocze. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 3.7 / 5. Liczba ocen: 30

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.