Tychy
Punkt Pobrań ul. Cyganerii 10, Tychy 43-100

Dane adresowe

ul. Cyganerii 10
43-100 Tychy
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 56
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Sobota07:00 - 11:3007:00 - 11:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Kącik dla dzieci

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Bardzo miła, życzliwa i fachowa obsługa. Pomoc w doborze najbardziej korzystnego zestawu badań w dostosowaniu do potrzeb pacjenta. Profesjonalny pobór krwi do badań - szybko i bezboleśnie. Miejsce godne polecenia! Super, że placówka jest czynna w soboty.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Pani, która pobierała mi krew była bardzo uprzejma i profesjonalna. Nawet nie poczułam ukucia, a generalnie nie lubię tego. Gabinet bardzo estetyczny i nowoczesny.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Przemiła Pani i bardzo profesjonalna, z super podejściem do pacjenta, zwłaszcza tego młodszego, który jest wystraszony. Same pozytywy, polecam serdecznie, korzystamy z całą rodziną, naprawdę warto. Usatysfakcjonowana pacjentka 🙂

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Tychy

Badania krwi Tychy – ul. Cyganerii 10 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Tychach. Znajdziesz nas na parterze w budynku Stomatologii ALFADENS (w pobliżu Szpitala Miejskiego). 

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań), wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-13.00 (do godz. 13.30 odebrać można wyniki) lub w sobotę w godzinach: 7.00-11.30. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

Pacjenci w tym punkcie z pewnością mogą liczyć na uśmiech, pozytywne nastawienie oraz fachowe doradztwo naszego Personelu. Przed wizytą w punkcie pobrań skorzystać możesz także z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych, który podpowie Ci, które  badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia.

W punkcie pobrań w Tychach dostępna cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych poprzez nasz e-sklep. Znacznie skróci to etap rejestracji na punkcie pobrań. Czas na wykonanie badań opłaconych poprzez nasz sklep internetowy wynosi aż 90 dni.

Główne zalety punktu:

 • punkt pobrań czynny od godziny 6.00
 • kącik dla dzieci
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów badań
 • dogodne położenie
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość płatności kartą
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew także u dzieci
 • możliwość odbioru wyników badań online
 • za zgodą informacja SMS o dostępności wyników na koncie
 • gabinet czynny w sobotę (od godziny 7.00)
 • komfortowe warunki

Badania krwi Tychy

Badania krwi Tychy – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Tychach! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody, wyniki badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby można było w łatwy i czytelny sposób (za pomocą graficznego wykresu) kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Tychach!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

Czy za badania laboratoryjne mogę zapłacić kartą płatniczą?

Tak, za zlecone badania można zapłacić kartą.

Jak mogę odebrać wynik badań?

Wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę: https://wyniki.sla.pl/ Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana podczas rejestracji. Wyniki badań można również odebrać osobiście lub poprzez osobę upoważnioną w dowolnym punkcie pobrań.

Czy mogę zrobić badania prywatnie czy potrzebuję skierowanie?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez kierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy mogę upoważnić inną osobę do odbioru moich wyników badań?

Tak, w takim przypadku konieczne będzie osobiste wypisanie podczas rejestracji specjalnego upoważnienia, w którym wskazana zostanie osoba mogąca odebrać wyniki. Należy pamiętać, że takie upoważnienie będzie obowiązywało dla wszystkich badań, aż do jego pisemnego odwołania.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.4 / 5. Liczba ocen: 59

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.