Zdzieszowice
Punkt Pobrań ul. Bolesława Chrobrego 1, Zdzieszowice 47-330

Dane adresowe

ul. Bolesława Chrobrego 1
47-330 Zdzieszowice
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 69
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Wtorek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Środa06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Czwartek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Piątek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Sobota07:00 - 11:0007:00 - 11:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

Wymazy mikrobiologiczne

Bardzo miły personel, wszystko profesjonalnie i szybko przeprowadzone.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Komfortowa godzina otwarcia punktu (tj. od godziny 6.00) dla osób pracujących, możliwość odbioru wyniku online i płatności kartą, miła obsługa, czystość pomieszczeń.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Profesjonalna miła obsługa. Możliwość wykonania badań w sobotę.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Zdzieszowice

Badania krwi Zdzieszowice – ul. Króla Bolesława Chrobrego 1 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Zdzieszowicach. Znajdziesz nas na parterze budynku (przylegającego do budynku SKOK). Wejście przystosowane jest również dla osób z niepełnosprawnościami. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów za budynkiem oraz po jego prawej stronie znajduje się parking. W pobliżu, w odległości ok. 100 m, znajduje się małe centrum handlowe (Rossmann, Żabka, KIK, Pepco), natomiast w odległości ok. 50 m – dworzec kolejowy.

W punkcie pobrań w Zdzieszowicach dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium. Proponujemy także dedykowane pakiety badań, dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowe, witaminy D3, ogólny plus, kobiety 40+). Przed odwiedzeniem nas, zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego bezpłatnego konfiguratora badań laboratoryjnych! Nasz wirtualny doradca w kilka minut wygeneruje dla Ciebie spersonalizowany zestaw badań, które możesz zlecić w naszym gabinecie.

Badania krwi Zdzieszowice – czy na badania trzeba się wcześniej zapisywać?

Żeby zrealizować badania nie trzeba się wcześniej zapisywać ani umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30 lub w sobotę w godzinach: 7.00-11.00. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Główne zalety punktu:

 • z pewnością możliwość wykonania badań od godziny 6.00
 • gabinet czynny w sobotę
 • wysoki standard
 • możliwość płatności kartą
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
 • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
 • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • parking


Badania krwi Zdzieszowice

Jeżeli szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podaruj swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Badania krwi Zdzieszowice – odbierz wyniki badań bez kolejki i przede wszystkim bez ponownego dojazdu do naszego punktu pobrań

Dla Twojej wygody, wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób można było kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Zdzieszowicach!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 11.30 w dni robocze oraz od 7.00 do 11.00 w soboty. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.6 / 5. Liczba ocen: 29

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.