Bytom
Punkt Pobrań ul. Piłsudskiego 6/1, Bytom 41-902

Dane adresowe

ul. Piłsudskiego 6/1
41-902 Bytom
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 82
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Wtorek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Środa06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Czwartek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Piątek06:00 - 11:3006:00 - 11:30
Sobota07:00 - 10:3007:00 - 11:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Lokalizacja, ładne wnętrze, miła obsługa.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Szybka obsługa, nie ma kolejek.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Szybkie pobranie krwi bez kolejki, Pani w punkcie bardzo uprzejma, wyniki dostępne na stronie do wglądu.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania laboratoryjne Bytom

Badania laboratoryjne Bytom – ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6/1 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu pobrań krwi do badań laboratoryjnych w Bytomiu. Znajdziesz nas w samym centrum miasta, w Gabinetach Lekarskich PRIAP-MED. Punkt pobrań zlokalizowany jest na wysokim parterze, wejście po schodach. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do skorzystania z naszej mobilnej usługi pobrania krwi w domu. Zmotoryzowani Klienci mogą skorzystać ze Strefy Płatnego Parkowania, która obowiązuje w dni robocze od godz. 9.00 do 17.00 (raz dziennie każdy kierowca może pobrać z parkomatu bezpłatny bilet „0” do parkowania na czas do 20 minut). Dobry dojazd jest komunikacją miejską (autobusem: w odległości 90m przystanek Skwer Bartosika, 270m przystanek Bytom Nawrota, 290m przystanek Bytom Strzelców Bytomskich). W okolicy znajduje się m.in. Pomnik Wolności, Skwer Podkomisarza Tadeusza Bartosika, Plac Targalskiego, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 oraz Agora Bytom.

Główne zalety punktu:

  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • gabinet czynny od godziny 6.00
  • możliwość wykonania badań w sobotę
  • wygodna opcja płatności kartą płatniczą
  • pełna oferta badań dostępna w ŚLA
  • możliwość odbioru wyników badań online
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
  • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
  • dobrze skomunikowane miejsce
Nowy Punkt Pobrań Bytom, Piłsudskiego FB

W punkcie pobrań w Bytomiu dostępna jest cała oferta badań naszego laboratorium. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. dla aktywnych/sportowy, witaminy D3, ogólny plus, tarczycowy). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego bezpłatnego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Badania laboratoryjne Bytom – czy na badania trzeba się wcześniej zapisywać? 

Na wykonanie badań nie trzeba się wcześniej umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku od 6.00 do 11.30 lub w sobotę od 7.00 do 10.30 (wyniki badań odebrać można do 11.00). Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów (w szczególności dla dzieci). Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podaruj swoim bliskim możliwość zatroszczenia się o swoje zdrowie.

Badania laboratoryjne Bytom – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Bytomiu! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody wyniki większości badań możesz odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób można było kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Bytomiu!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.00 do 11.30 oraz soboty od 7.00 do 10.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.3 / 5. Liczba ocen: 12

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.