Mikołów
Punkt Pobrań ul. Konstytucji 3 Maja 60, Mikołów 43-190

Dane adresowe

ul. Konstytucji 3 Maja 60
43-190 Mikołów
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 79
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:30 - 11:3006:30 - 11:30
Wtorek06:30 - 11:3006:30 - 11:30
Środa06:30 - 11:3006:30 - 11:30
Czwartek06:30 - 11:3006:30 - 11:30
Piątek06:30 - 11:3006:30 - 11:30
Sobota - -
Niedziela - -

Badania genetyczne

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Profesjonalna wizyta, tzn. szczegółowy przekaz informacji oraz profesjonalne pobranie krwi.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo szybko można sprawdzić wyniki badań, bardzo miła obsługa, bezbolesne pobieranie krwi oraz pakiety badań dla każdego.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Przemiła Pani, która obsługuje Klientów. Fachowa pomoc, informacje o dodatkowych badaniach, o ich dostępności i promocjach. Punkt zlokalizowany w Mikołowie przy ul. Konstytucji 3 Maja usytuowany w dobrym miejscu, zarówno dla mieszkańców Mikołowa jak i Łazisk, z parkingiem przed samym punktem poboru. Przystępne ceny zachęcają do korzystania z usług. Serdecznie polecam.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania laboratoryjne krwi Mikołów

Badania laboratoryjne krwi Mikołów – ul. Konstytucji 3 Maja 60 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Mikołowie. Znajdziesz nas na parterze w Centrum Rehabilitacji Remedico. Wejście oraz pomieszczenia w pełni dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów, zarówno przed, jak i z tyłu budynku (wjazd przez bramę), znajdują się miejsca parkingowe. W pobliżu znajduje się Przedszkole Nr 3 im. Kota w Butach, Ośrodek Rekreacyjny Planty, “Gryfne Łosiedle” oraz Osiedle przy Plantach (dawne Osiedle XXX-lecia PRL).

Główne zalety punktu:

 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość wykonania badań już od godziny 6.30
 • duży wachlarz badań laboratoryjnych
 • możliwość odbioru wyników badań online
 • za zgodą wiadomość SMS o dostępności wyników na koncie
 • możliwość płatności kartą
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • comiesięczne oferty specjalne
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
 • toaleta wyposażona w przewijak dla niemowląt
 • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
 • liczne miejsca parkingowe (przed i z tyłu budynku)
Badania laboratoryjne krwi Mikołów

W punkcie pobrań w Mikołowie dostępna jest cała gama badań oferowanych przez nasze medyczne laboratorium. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny plus, dla aktywnych/sportowy, kobiety 40+). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.30-11.30. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Zachęcamy do zakupu badań laboratoryjnych poprzez nasz e-sklep. Znacznie skróci to etap rejestracji na punkcie pobrań. Czas na wykonanie badań opłaconych poprzez nasz sklep internetowy wynosi aż 90 dni.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego darmowego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Badania laboratoryjne krwi Mikołów – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Mikołowie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody, wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby można było w łatwy i czytelny sposób kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Mikołowie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.30 do 11.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.4 / 5. Liczba ocen: 17

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.