Laboratorium Bytom


4.37 avg. rating (87% score) - 30 votes

Badanie krwi Bytom

ul. Wyzwolenia 127a (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 / 416 25 32

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 10.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 10.30
Parking osoba niepełnosprawna

Śląskie Laboratoria Analityczne w Bytomiu posiadają dwa punkty pobrań- w dzielnicy Miechowice (ul. Stolarzowicka 26b) oraz na ul. Wyzwolenia 127a. 

Ten drugi punkt istnieje od października 2011 roku. W pobliżu znajduje się przystaLaboratorium Bytomnek tramwajowy dla linii 9, 5 i 18 oraz sklep z wykładzinami. Do dyspozycji zmotoryzowanych osób pozostaje parking przed budynkiem. Jest to dogodna lokalizacja- szczególnie dla mieszkańców centrum Bytomia czy dzielnicy Szombierki. 

Punkt jest czynny w dni robocze w godzinach 7.00 – 10.00 (do godziny 10.30 można odebrać wyniki). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje komfortowa poczekalnia. W punkcie pobrań na ul. Wyzwolenia 127a można skorzystać z całej oferty badań proponowanej przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Warto ją poznać przed wizytą, aby za jednym podejLaboratorium Bytomściem wykonać wszystkie badania, którymi będą Państwo zainteresowani. W tym punkcie można wybrać dla siebie jeden z 11 pakietów badań, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych w stosunku do badań zakupionych pojedynczo. 

Na pobranie krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, istnieje możliwość płacenia kartą za badania. 

W tym punkcie pobrań rejestracją oraz pobieraniem materiału zajmuje się Pani Anna. Z racji jej doświadczenia (pracuje od 1998 r.) świetnie zna oferowane badania i potrafi doradzić te, które warto profilaktycznie wykonywać. Mówi o sobie, że kocha to co robi i uwielbia pobierać krew! Jej pozytywne nastawienie sprawia, że ten punkt często jest odwiedzany przez rodziców z małymi dziećmi. 

 Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

 

ZOBACZ TEŻ:  Badania laboratoryjne Świętochłowice

 

Zobacz także: