Koronawirus

Sprawdź w jaki sposób bezpiecznie wykonać badania laboratoryjne

Koronawirus poddał nasze codziennie życie wielu ograniczeniom, dlatego w tym trudnym czasie przygotowaliśmy dla Was zestawienie najważniejszych informacji dotyczących tego, w jaki sposób pomagamy naszym klientom w obecnej sytuacji. Jako firma medyczna chcemy także przekazywać ważne i prawdziwe informacje dotyczące pandemii koronawirusa. To wszystko znajdziecie na tej stronie.

Otwarte punkty pobrań

Otwarte punkty pobrań

Naszą misją jest zapewnienie dostępności do badań laboratoryjnych. Nawet w tak trudnych dniach jak obecnie, są osoby, które muszą wykonać badania. Są nimi chociażby kobiety w ciąży. Dlatego większość naszych punktów pobrań działa normalnie, zachowując oczywiście najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników. Zakaz przemieszczania się nie dotyczy korzystania z usług medycznych, gdy masz taką konieczność.

Sprawdź dostępność Punktów Pobrań w okolicy
Koronawirus

Pobór krwi w domu

Wszyscy zachęcani jesteśmy do pozostawania w domach. I bardzo dobrze. Nie oznacza to jednak, że nie wykonasz ważnych badań. Zamów pobranie w swoim domu a nasz przeszkolony, profesjonalny zespół przyjedzie do Ciebie pobrać krew. Zamów dziś a będziemy u Ciebie już jutro.

Sprawdź jak działa usługa poboru w domu

Badania serologiczne pod kątem koronawirusa

Do naszej oferty wprowadziliśmy badania serologiczne (wykrywające przeciwciała) pod kątem COVID-19. Jeżeli nie masz objawów koronawirusa, a chcesz… czy to z ludzkiej ciekawości, bądź tak na wszelki wypadek, skontrolować czy miałaś(-eś) kontakt z wirusem – wykonaj test serologiczny! Dokładne informacje na temat tego oznaczenia zamieściliśmy TUTAJ.
Test można zakupić w naszym sklepie internetowym.
KUP ONLINE TEST NA KORONAWIRUSA
30 dni na dodatkowe badania bez wychodzenia z domu

Bezpłatne zabezpieczenie krwi na 30 dni

Zdecydowaliśmy się aby w okresie pandemii koronawirusa świadczyć usługę zabezpieczenia (zamrożenia) pobranej już krwi bezpłatnie. Daje Ci to aż 30 dni na decyzję czy jeszcze jakieś badania chcesz wykonać. O takiej potrzebie poinformujesz nas telefonicznie, bez wychodzenia z domu!

Dowiedz się więcej na temat zabezpieczenia materiału
Konsultacja wyników badań

Telefoniczna konsultacja wyników

Jeśli mamy ograniczyć wyjścia z domu to również konsultacja otrzymanych wyników z lekarzem może być utrudniona. Tu również mamy dla Ciebie opcję. Zachęcamy do skorzystania z usługi telefonicznej konsultacji wyników z naszymi diagnostami. Wszystko po to, abyś w bezpieczny sposób otrzymał wiadomość na temat stanu swojego zdrowia (na bazie wyników badań laboratoryjnych).

Dowiedz się więcej o swoich wynikach
Sklep online badania laboratoryjne

Badania zakupisz online

Szybko i wygodnie zamówisz pakiety badań w naszym sklepie online. Umożliwiamy również dodanie usługi poboru mobilnego, dzięki któremu zrealizujesz badania całkowicie nie opuszczając miejsca zamieszkania.

Przejdź do sklepu online
Koronawirus

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów i pracowników są dla nas kluczowe!

Od początku pandemii koronawirusa zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Nasi pracownicy podczas pobrań korzystają ze specjalnych przyłbic ograniczających kontakt z pacjentem. Ponadto nasze otoczenie pracy jest na bieżąco dezynfekowane i zabezpieczone. Do poboru materiału używamy bezpiecznego i nowoczesnego systemu próżniowego. Ponadto ograniczamy ilość osób w naszych pomieszczeniach prosząc jednocześnie o zachowanie bezpiecznego odstępu.

Profesjonalna obsługa, dbanie w tym trudnym czasie o bezpieczeństwo klienta, dezynfekcja, zabezpieczenie personelu oraz jakość usług i szybki dostęp do wyników

Ze swojej strony, jako osoby oddającej krew do badań, powiem, że na Żelaznej w Katowicach w normalnych czasach zachowane są bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny, więc jestem pewna, że w trudnym czasie epidemii Kierownictwo i Personel na pierwszej linii frontu dokłada wszelkich starań aby konieczne badania mogły być zrobione w maksymalnie bezpiecznych i komfortowych warunkach. Trzymajcie się Państwo zdrowo, bo nie chcę szukać innego punktu pobrań.

Szybki kontakt, badanie w domu profesjonalne, pracownicy dbają o środki ostrożności w trosce o zdrowie swoje i klienta. Super, że jest taka możliwość badań w chwili gdy przychodnie zamknięte a kobiety w ciąży potrzebują robić badania kontrolne. Brawo Wy 🙂

Dowiedz się więcej

Sprawdź nasze artykuły

Testy serologiczne w diagnostyce COVID-19
Badanie

Testy serologiczne w diagnostyce COVID-19

Testy serologiczne w diagnostyce COVID-19 Jednym z rodzajów oznaczeń dedykowanych diagnostyce COVID-19 są testy serologiczne. Odgrywają one kluczową rolę w późniejszej fazie infekcji wirusem SARS…
Testy na koronawirusa SARS-CoV-2
Badanie

Testy na koronawirusa SARS-CoV-2

Testy na koronawirusa SARS-CoV-2   Testy na koronawirusa SARS-CoV-2 - jak chronić się przed chorobą układu oddechowego Cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Ważną…
Koronawirus

Bezpłatne zabezpieczenie krwi oraz usługa konsultacji wyników

Śląskie Laboratoria Analityczne pomagają w czasie pandemii koronawirusa Naszą misją, jako laboratorium i jednocześnie placówki medycznej, jest zapewnienie dostępności do naszych usług, nawet w takiej…
Badanie

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus - dostępność naszego laboratorium w stanie epidemii koronawirusa Jesteś w ciąży i potrzebujesz…

Podziel się ważnymi informacjami