Koronawirus

Sprawdź w jaki sposób bezpiecznie wykonać badania laboratoryjne

Koronawirus poddał nasze codziennie życie wielu ograniczeniom, dlatego w tym trudnym czasie przygotowaliśmy dla Was zestawienie najważniejszych informacji dotyczących tego, w jaki sposób pomagamy naszym klientom w obecnej sytuacji. Jako firma medyczna chcemy także przekazywać ważne i prawdziwe informacje dotyczące pandemii koronawirusa. To wszystko znajdziecie na tej stronie.

Otwarte punkty pobrań

Otwarte punkty pobrań

Naszą misją jest zapewnienie dostępności do badań laboratoryjnych. Nawet w tak trudnych dniach jak obecnie, są osoby, które muszą wykonać badania. Są nimi chociażby kobiety w ciąży. Dlatego większość naszych punktów pobrań działa normalnie, zachowując oczywiście najwyższy możliwy stopień bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników. Zakaz przemieszczania się nie dotyczy korzystania z usług medycznych, gdy masz taką konieczność.

Sprawdź dostępność Punktów Pobrań w okolicy
Koronawirus

Pobór krwi w domu

Wszyscy zachęcani jesteśmy do pozostawania w domach. I bardzo dobrze. Nie oznacza to jednak, że nie wykonasz ważnych badań. Zamów pobranie w swoim domu a nasz przeszkolony, profesjonalny zespół przyjedzie do Ciebie pobrać krew. Zamów dziś a będziemy u Ciebie już jutro.

Sprawdź jak działa usługa poboru w domu
Testy antygenowe COVID-19

Testy antygenowe COVID-19

Udostępniliśmy możliwość wykonania testów antygenowych na COVID-19 w wybranych Punktach Pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Wynik znany jest już w ciągu 15 minut. Na platformie wyników on-line dostępny będzie do 2 godzin od wykonania badania. Ponadto istnieje możliwość dokupienia tłumaczenia wyniku na język angielski lub niemiecki za symboliczną złotówkę.

Sprawdź, gdzie wykonać test antygenowy

Badania serologiczne pod kątem koronawirusa

Do naszej oferty wprowadziliśmy badania serologiczne (wykrywające przeciwciała) pod kątem COVID-19. Jeżeli nie masz objawów koronawirusa, a chcesz… czy to z ludzkiej ciekawości, bądź tak na wszelki wypadek, skontrolować czy miałaś(-eś) kontakt z wirusem – wykonaj test serologiczny! Dokładne informacje na temat tego oznaczenia zamieściliśmy TUTAJ.
Test można zakupić w naszym sklepie internetowym.
KUP ONLINE TEST NA KORONAWIRUSA
30 dni na dodatkowe badania bez wychodzenia z domu

Bezpłatne zabezpieczenie krwi na 30 dni

Zdecydowaliśmy się aby w okresie pandemii koronawirusa świadczyć usługę zabezpieczenia (zamrożenia) pobranej już krwi bezpłatnie. Daje Ci to aż 30 dni na decyzję czy jeszcze jakieś badania chcesz wykonać. O takiej potrzebie poinformujesz nas telefonicznie, bez wychodzenia z domu!

Dowiedz się więcej na temat zabezpieczenia materiału
Konsultacja wyników badań

Telefoniczna konsultacja wyników

Jeśli mamy ograniczyć wyjścia z domu to również konsultacja otrzymanych wyników z lekarzem może być utrudniona. Tu również mamy dla Ciebie opcję. Zachęcamy do skorzystania z usługi telefonicznej konsultacji wyników z naszymi diagnostami. Wszystko po to, abyś w bezpieczny sposób otrzymał wiadomość na temat stanu swojego zdrowia (na bazie wyników badań laboratoryjnych).

Dowiedz się więcej o swoich wynikach
Sklep online badania laboratoryjne

Badania zakupisz online

Szybko i wygodnie zamówisz pakiety badań w naszym sklepie online. Umożliwiamy również dodanie usługi poboru mobilnego, dzięki któremu zrealizujesz badania całkowicie nie opuszczając miejsca zamieszkania.

Przejdź do sklepu online
Koronawirus

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów i pracowników są dla nas kluczowe!

Od początku pandemii koronawirusa zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Nasi pracownicy podczas pobrań korzystają ze specjalnych przyłbic ograniczających kontakt z pacjentem. Ponadto nasze otoczenie pracy jest na bieżąco dezynfekowane i zabezpieczone. Do poboru materiału używamy bezpiecznego i nowoczesnego systemu próżniowego. Ponadto ograniczamy ilość osób w naszych pomieszczeniach prosząc jednocześnie o zachowanie bezpiecznego odstępu.

Profesjonalna obsługa, dbanie w tym trudnym czasie o bezpieczeństwo klienta, dezynfekcja, zabezpieczenie personelu oraz jakość usług i szybki dostęp do wyników

Ze swojej strony, jako osoby oddającej krew do badań, powiem, że na Żelaznej w Katowicach w normalnych czasach zachowane są bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny, więc jestem pewna, że w trudnym czasie epidemii Kierownictwo i Personel na pierwszej linii frontu dokłada wszelkich starań aby konieczne badania mogły być zrobione w maksymalnie bezpiecznych i komfortowych warunkach. Trzymajcie się Państwo zdrowo, bo nie chcę szukać innego punktu pobrań.

Szybki kontakt, badanie w domu profesjonalne, pracownicy dbają o środki ostrożności w trosce o zdrowie swoje i klienta. Super, że jest taka możliwość badań w chwili gdy przychodnie zamknięte a kobiety w ciąży potrzebują robić badania kontrolne. Brawo Wy 🙂

Dowiedz się więcej

Sprawdź nasze artykuły

Badanie

Jaki poziom przeciwciał daje odporność na COVID?

Wiele osób, które przyjęły szczepienie przeciwko COVID, zastanawia się, czy ich organizm wytworzył wystarczająco dużą ilość przeciwciał. Aby sprawdzić odpowiedź immunologiczną na przyjęte szczepienie, należy…
Badanie

Kiedy oznaczyć poziom przeciwciał po szczepieniu?

Szczepienie przeciwko COVID-19 daje szansę na ochronę przed chorobą i przed jej ciężkim przebiegiem. Ponadto umożliwia uniknięcie poważnych, długotrwałych powikłań po zachorowaniu. Aby ocenić jaką…
Badanie

Oznaczanie przeciwciał anty-SARS IgG

Coraz więcej osób chce dowiedzieć się, czy w ich organizmie znajdują się przeciwciała anty-SARS-CoV-2. Dzięki oznaczeniu tych przeciwciał w klasie IgG dowiadujemy się czy dana…
Testy antygenowe SARS-CoV-2 w diagnostyce koronawirusa
Badanie

Testy antygenowe SARS-CoV-2 w diagnostyce koronawirusa

Testy antygenowe SARS-CoV-2 w diagnostyce koronawirusa Testy antygenowe SARS-CoV-2 w diagnostyce koronawirusa traktowane na równi z testem molekularnym Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oraz Ministerstwo Zdrowia…

Podziel się ważnymi informacjami