Laboratorium Bytom


4.35 avg. rating (86% score) - 34 votes

Badanie krwi Bytom

ul. Wyzwolenia 127a (Zobacz widok od strony ulicy)
tel. 32 / 416 25 32

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 7.00 – 10.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 10.30
Parking osoba niepełnosprawna

Śląskie Laboratoria Analityczne w Bytomiu posiadają dwa punkty pobrań- w dzielnicy Miechowice (ul. Stolarzowicka 26b) oraz na ul. Wyzwolenia 127a. 

Ten drugi punkt istnieje od października 2011 roku. W pobliżu znajduje się przystaLaboratorium Bytomnek tramwajowy dla linii 9, 5 i 18 oraz sklep z wykładzinami. Do dyspozycji zmotoryzowanych osób pozostaje parking przed budynkiem. Jest to dogodna lokalizacja- szczególnie dla mieszkańców centrum Bytomia czy dzielnicy Szombierki. 

Punkt jest czynny w dni robocze w godzinach 7.00 – 10.00 (do godziny 10.30 można odebrać wyniki). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje komfortowa poczekalnia. W punkcie pobrań na ul. Wyzwolenia 127a można skorzystać z całej oferty badań proponowanej przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Warto ją poznać przed wizytą, aby za jednym podejLaboratorium Bytomściem wykonać wszystkie badania, którymi będą Państwo zainteresowani. W tym punkcie można wybrać dla siebie jeden z pakietów badań, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych w stosunku do badań zakupionych pojedynczo. 

Na pobranie krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, istnieje możliwość płacenia kartą za badania. 

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

W tym punkcie pobrań rejestracją oraz pobieraniem materiału zajmuje się Pani Anna. Z racji jej doświadczenia (pracuje od 1998 r.) świetnie zna oferowane badania i potrafi doradzić te, które warto profilaktycznie wykonywać. Mówi o sobie, że kocha to co robi i uwielbia pobierać krew! Jej pozytywne nastawienie sprawia, że ten punkt często jest odwiedzany przez rodziców z małymi dziećmi. 

 Jeśli byli już Państwo u nas, prosimy o wypełnienie krótkiej Ankiety Satysfakcji Pacjenta

 

Zobacz także: