0
Wydarzenia

Otwarcie nowoczesnego laboratorium i siedziby

By 23 czerwca 2022 No Comments

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z uroczystego otwarcia nowoczesnego laboratorium centralnego i siedziby badaj.to w Świętochłowicach. W nowoczesnym laboratorium mieszczą się pracownie biochemii i immunologii, analityki ogólnej i hematologii, serologii, parazytologii, mikrobiologii i biologii molekularnej wyposażone w sprzęt wysokiej klasy m.in. w automatyczną linię Abbott oraz spektrometr mas VITEK MS PRIME firmy bioMérieux. Obecnie w świętochłowickim laboratorium pracuje ponad 40. diagnostów laboratoryjnych.

W uroczystym otwarciu udział wzięli przedstawiciele spółki Thomas Jarasch, Prof. Dr. med. Jan Kramer, Łukasz Pawlik, Beata Boruta oraz przedstawiciele władz samorządowych i instytucji: Prezydent Świętochłowic Daniel Beger, Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach bryg. Piotr Skóra oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji W Świętochłowicach mł. insp. Monika Francikowska.

Uroczystość była również doskonałą okazją do integracji pracowników, bo choć jest nas ponad 500. to tylko 170. na co dzień pracuje w Świętochłowicach.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb