0

Radlin
Punkt Pobrań ul. majora Piotra Rogozina 20A, Radlin 44-310

Dane adresowe

ul. majora Piotra Rogozina 20A
44-310 Radlin
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 27
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 11:00 06:00 - 11:30
Wtorek 06:00 - 11:00 06:00 - 11:30
Środa 06:00 - 11:00 06:00 - 11:30
Czwartek 06:00 - 11:00 06:00 - 11:30
Piątek 06:00 - 11:00 06:00 - 11:30
Sobota 07:00 - 10:30 07:00 - 10:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Bardzo miła obsługa, pobranie odbyło się szybko i profesjonalnie.

ELIK KOMOpinia z wizytówki Google

Profesjonalna i przemiła obsługa - Radlin.

MonikaOpinia z facebook.com/slakatowice/

Polecam! Syn strasznie panikuje, tu jednak już po przełamaniu się poszło raz dwa. Pani ma cudowne podejście do dzieci, lepiej nie mogliśmy trafić. Na pewno będziemy korzystać jeszcze nie raz.

AdrianaOpinia z wizytówki Google

Badania krwi Radlin

Badania krwi Radlin  – ul. mjr Piotra Rogozina 20A – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Radlinie.
Znajdziecie nas w nowocześnie wykończonym gabinecie zlokalizowanym w wolnostojącym budynku. Wejście przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów przed budynkiem znajduje się parking. Punkt położony jest niedaleko ulicy Wypandów, prowadzącej do tężni solankowej.

W punkcie pobrań w Radlinie dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium (od podstawowych oznaczeń po te bardziej specjalistyczne). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny plus, tarczycowy, sercowy, kobiety 40+, witaminy D3). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Punkt pobrań krwi w Radlinie – w jakich godzinach można wykonać badania?

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.00 (wyniki badań odebrać można do godziny 11.30) lub w sobotę w godzinach: 7.00-10.30. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego osobna poczekalnia czeka na wykonujących badanie krzywej cukrowej lub insulinowej, które wiąże się z dłuższym pobytem na punkcie pobrań. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Główne atuty punktu:

 • możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
 • na pewno gabinet czynny w sobotę (od godz. 7.00)
 • wysoki standard pomieszczeń
 • klimatyzowana poczekalnia
 • z pewnością możliwość płatności kartą
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • odbiór wyników badań online (dla większości badań)
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
 • comiesięczne oferty specjalne
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci

Badania krwi Radlin

Badania krwi Radlin – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Radlinie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie ono na pewno wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Radlinie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wyjątek stanowią badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań. W przypadku pozostałych oznaczeń wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od poniedziałku do piątku od 6.00 do 11.00 (wyniki badań odebrać można do godziny 11.30) oraz w sobotę od 7.00 do 10.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.6 / 5. Liczba ocen: 56

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb