fbpx

Częstochowa
Punkt Pobrań ul. Wierzbowa 11, Częstochowa 42-216

Dane adresowe

ul. Wierzbowa 11
(dzielnica Wrzosowiak)
42-216 Częstochowa
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 26
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Wtorek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Środa 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Czwartek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Piątek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Sobota - -
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Bardzo miła obsługa. Fachowo. Polecam!

BeataOpinia z wizytówki Google

Szybko, sprawnie, w przystępnej cenie. Dodatkowo plus za szybkie wyniki.

PacjentOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Nie miałam pojęcia, że to laboratorium powstało w tym miejscu, mile się dziś zaskoczyłam. Bardzo miła Pani, super atmosfera. Polecam!!!

AnnaOpinia z wizytówki Google

Badania z krwi Częstochowa

Badania z krwi Częstochowa – ul. Wierzbowa 11 (dzielnica Wrzosowiak) – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Częstochowie.
Znajdziecie nas w Centrum Medycznym MEDINER (należy pokonać kilka schodków i kierować się odkrytym korytarzem na lewo). Wejście przystosowane również dla osób niepełnosprawnych. Badania wykonacie w nowocześnie wykończonym gabinecie. Do dyspozycji wygodna poczekalnia. Możliwość zaparkowania samochodu na pobliskim parkingu osiedlowym. 

W punkcie pobrań w Częstochowie dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium (od podstawowych oznaczeń po te bardziej specjalistyczne). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, witaminy D3, ogólny plus). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30. Personel pracujący w punkcie pobrań dokłada wszelkich starań, aby proces pobrania krwi był maksymalnie komfortowy. Służy też poradą odnośnie badań, które warto profilaktycznie wykonywać. Ma także duże doświadczenie w pobieraniu krwi dzieciom.

Główne atuty punktu:

  • z pewnością możliwość wykonania badań od godziny 6.00
  • wysoki standard pomieszczeń
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
  • możliwość płatności kartą
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej

Badania z krwi Częstochowa

Jeżeli szukacie wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Was doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierzcie Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Badania z krwi Częstochowa – wykonaj badania wygodnie, bo bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Częstochowie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych! Kupując badania poprzez nasz sklep internetowy, zyskujesz aż 90 dni na ich wykonanie!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Częstochowie!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 11.30 w dni robocze. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4 / 5. Liczba ocen: 29

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.