0

Wodzisław Śląski
Punkt Pobrań ul. 26 Marca 2, Wodzisław Śląski 44-300

Dane adresowe

ul. 26 Marca 2
44-300 Wodzisław Śląski
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 66
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 10:30 06:00 - 10:30
Wtorek 06:00 - 10:30 06:00 - 10:30
Środa 06:00 - 10:30 06:00 - 10:30
Czwartek 06:00 - 10:30 06:00 - 10:30
Piątek 06:00 - 10:30 06:00 - 10:30
Sobota 07:00 - 10:30 07:00 - 10:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymaz antygenowy SARS-CoV-2

Wymazy mikrobiologiczne

Bez kolejki, bardzo miła obsługa, szybko i sprawnie - konkurencyjne ceny i szeroki wachlarz badań! Polecam.

PacjentOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo szczegółowe wyniki, szybkie i sprawne pobranie.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Miła, uprzejma obsługa. Szybki wynik badania. Szeroki zakres badań. Pełen profesjonalizm.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Wodzisław Śląski

Badania krwi Wodzisław Śląski – ul. 26 Marca 2 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Wodzisławiu Śląskim.
Znajdziecie nas na pierwszym piętrze budynku (wejście schodami) położonego w samym centrum miasta, nieopodal Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz poczty.  W budynku znajduje się również prywatny gabinet internistyczno-kardiologiczny. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu przy punkcie pobrań (od godz. 8.00 parking jest płatny). W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

W punkcie pobrań w Wodzisławiu Śląskim dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium (od podstawowych oznaczeń po te bardziej specjalistyczne). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. ogólny, sercowy, kobiety 40+, tarczycowy, witaminy D3). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-10.30 lub w sobotę w godzinach: 7.30-10.30. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Główne atuty punktu:

 • z pewnością możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
 • wysoki standard pomieszczeń
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • punkt czynny w sobotę
 • możliwość płatności kartą
 • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
 • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
 • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
 • dobrze skomunikowane miejsce

Badania krwi Wodzisław Śląski

Personel pracujący w punkcie pobrań dokłada wszelkich starań, aby proces pobrania krwi był maksymalnie komfortowy. Służy też poradą odnośnie badań, które warto profilaktycznie wykonywać. Ma także duże doświadczenie w pobieraniu krwi dzieciom.

Badania COVID Wodzisław Śląski – wymaz w kierunku koronawirusa

W punkcie pobrań istnieje możliwość wykonania testu antygenowego w kierunku koronawirusa. Test antygenowy to bezpieczna, niedroga i z pewnością szybka metoda wykonania testu. Wynik znany jest już w ciągu 15 minut. Dostępny będzie on również na platformie on-line do 2 godzin od wykonania badania.

Badania krwi Wodzisław Śląski – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań 

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Wodzisławiu Śląskim! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Jeżeli akurat szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Wodzisławiu Śląskim!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 10.30 w dni robocze oraz w soboty od 7.00 do 10.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 3.9 / 5. Liczba ocen: 53

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb