Katowice
Punkt Pobrań ul. Kijowska 15, Katowice 40-753

Dane adresowe

ul. Kijowska 15
(Panewniki)
40-753 Katowice
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 25
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiałuWydawanie wyników
Poniedziałek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Wtorek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Środa06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Czwartek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Piątek06:00 - 13:0006:00 - 13:30
Sobota07:00 - 10:3007:00 - 11:00
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne po 12:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Szybki termin, miła obsługa, minimalizacja zakażeń, szybki dostęp do wyników, możliwość dodatkowych badań bez powtórnego pobierania krwi.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Bardzo sprawnie, wyniki szybko dostępne. Jestem zadowolony również z sympatycznej obsługi.

PacjentOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Łatwy dostęp do badań z uwagi na godziny pracy punktu pobrań. Bardzo fachowy personel, miła i życzliwa atmosfera. Szybki dostęp do wyników badań.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Pobieranie krwi Katowice

Pobieranie krwi Katowice  – ul. Kijowska 15 (Panewniki) – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań do badań laboratoryjnych w Katowicach.
Znajdziecie nas w Gabinecie nr 2, na parterze nowoczesnego budynku Przychodni Premium Gabinety Lekarskie, położonego w bliskiej odległości skrzyżowania z ulicą Panewnicką. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane (najbliższy przystanek komunikacji miejskiej “Medyków Ligota”). Dla naszych zmotoryzowanych Klientów do dyspozycji jest parking. W pobliżu znajduje się Okręgowy Szpital Kolejowy, Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka oraz Bazylika Franciszkanów.

W punkcie pobrań w Katowicach dostępna jest cała oferta badań oferowanych przez nasze laboratorium (od podstawowych oznaczeń po te bardziej specjalistyczne). Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. sercowy, witaminy D3, tarczycowy). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Żeby wykonać badania nie trzeba się wcześniej zapisywać ani umawiać. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-13.00 (wyniki badań odebrać można do godz. 13.30) lub w sobotę w godzinach: 7.00-10.30 (wyniki badań odebrać można do godz. 11.00) . Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Główne atuty punktu:

 • z pewnością możliwość wykonania badań od godziny 6.00
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość płatności kartą
 • wysoki standard pomieszczeń
 • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
 • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
 • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
 • punkt czynny również w sobotę

Pobieranie krwi Katowice

Personel pracujący w punkcie pobrań dokłada wszelkich starań, aby proces pobrania krwi był maksymalnie komfortowy. Służy też poradą odnośnie badań, które warto profilaktycznie wykonywać. Ma także duże doświadczenie w pobieraniu krwi dzieciom.

Jeżeli szukacie wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Was doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierzcie Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podarujcie swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Pobieranie krwi Katowice – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Katowicach! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego konfiguratora badań laboratoryjnych!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Katowicach-Panewnikach!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.00 do 13.00 (wyniki badań odebrać można do 13.30) lub w sobotę od 7.00 do 10.30 (wyniki badań odebrać można do 11.00) . Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 3.9 / 5. Liczba ocen: 39

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.