0

Katowice
Punkt Pobrań ul. Kwiatkowskiego 8, Katowice 40-824

Dane adresowe

ul. Kwiatkowskiego 8
(Osiedle Witosa)
40-824 Katowice
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 416 25 26
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Wtorek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Środa 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Czwartek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Piątek 06:00 - 11:30 06:00 - 11:30
Sobota - -
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymazy mikrobiologiczne

Świetna i przede wszystkim empatyczna obsługa. Ogromny profesjonalizm. Badania wykonywane bez pośpiechu i dokładnie. Pani Karolina rewelacyjna. Widać, że lubi swoją pracę i podchodzi z pasją i zaangażowaniem do pacjenta.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Super podejście do pacjenta i profesjonalna obsługa 😀

KacperOpinia z facebook.com/slakatowice/

Bardzo polecam!

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Badania laboratoryjne Katowice

Badania laboratoryjne Katowice – ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 8 – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do punktu pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Katowicach na Osiedlu Witosa.
Punkt pobrań mieści się przy ulicy Kwiatkowskiego 8 (Osiedle Witosa) na 1 piętrze w Centrum Rehabilitacji “VITA” (w pawilonie handlowo-usługowym). Wejście do punktu pobrań znajduje się naprzeciwko głównego wejścia do Spółdzielni Mieszkaniowej “Załęska Hałda”.

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa – aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań), wystarczy przyjść w godzinach otwarcia gabinetu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.30. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.


Największe atuty punktu pobrań to:

  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • miły, przeszkolony personel
  • możliwość wykonania badań już od godziny 6.00
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • możliwość płacenia kartą
  • miejsca parkingowe
  • krótki czas oczekiwania na wyniki badań

Badania laboratoryjne Katowice

W punkcie pobrań dostępna jest jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, sercowy, hormonalny). Przed odwiedzeniem nas zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Badania laboratoryjne Katowice – wykonaj badania bez wychodzenia z domu

Chcesz wykonać badania laboratoryjne komfortowo, bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Katowicach! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie! Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do punktu pobrań w Katowicach (Osiedle Witosa)!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać (z wyjątkiem badania testu obciążenia glukozą/krzywa insulinowa - aby wykonać to badanie, skontaktuj się wcześniej bezpośrednio z punktem pobrań). Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy od 6.00 do 11.30 w dni robocze. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.4 / 5. Liczba ocen: 24

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb