0

Cieszyn
Punkt Pobrań ul. Hilarego Filasiewicza 3a, Cieszyn 43-400

Dane adresowe

ul. Hilarego Filasiewicza 3a
43-400 Cieszyn
Jak dojechać?

Dane kontaktowe

Tel.: 32 432 46 62
Email: bok@sla.pl

Godziny otwarcia

Pobór materiału Wydawanie wyników
Poniedziałek 06:00 - 10:30 06:00 - 11:00
Wtorek 06:00 - 10:30 06:00 - 11:00
Środa 06:00 - 10:30 06:00 - 11:00
Czwartek 06:00 - 10:30 06:00 - 11:00
Piątek 06:00 - 10:30 06:00 - 11:00
Sobota 07:00 - 10:30 07:00 - 10:30
Niedziela - -

Badania genetyczne

Czynne od 6:00

Czynne w soboty

Pobieranie materiału dzieciom

W tym punkcie honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Punkt honorujący Kartę Dużej Rodziny

W tym punkcie honorujemy Śląską Kartę Seniora

Punkt honorujący Śląską Kartę Seniora

Wymaz antygenowy SARS-CoV-2

Wymazy mikrobiologiczne

Wysoki poziom obsługi klienta oraz bardzo krótki czas oczekiwania na wyniki 🙂

PacjentOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Dostępność do usług od godziny 6.00

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Profesjonalizm, empatia i dyskrecja.

PacjentkaOpinia z Ankiety Satysfakcji Pacjenta

Laboratorium Cieszyn

Laboratorium Cieszyn – ul. Hilarego Filasiewicza 3a – poznaj bliżej nasz punkt pobrań

Zapraszamy do naszego punktu pobrań w Cieszynie, gdzie w wygodnych i komfortowych warunkach wykonać można ważne badania krwi. Znajdziecie nas w Cieszyńskim Centrum Medycznym, w gabinecie zlokalizowanym na końcu korytarza. Wejście oraz cała infrastruktura wewnątrz przystosowania jest również do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Dla naszych zmotoryzowanych Klientów przed budynkiem dostępny jest parking. W sąsiedztwie znajduje się Stacja Paliw ORLEN oraz apteka.

Główne zalety punktu:

 • gabinet czynny już od godziny 6.00
 • możliwość wykonania badań w sobotę
 • wysoki standard pomieszczeń
 • przestronna poczekalnia
 • możliwość płatności kartą
 • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
 • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej
 • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
 • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
 • pełna oferta badań oferowanych w naszym laboratorium
 • pakiety badań pozwalające na oszczędności
 • dostępny parking
Laboratorium Cieszyn

W gabinecie w Cieszynie dostępna jest szeroka paleta badań oferowanych przez nasze laboratorium. Proponujemy także dedykowane pakiety badań, dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, ogólny, sercowy). Przed odwiedzeniem nas, zachęcamy do zapoznania się z tymi pakietami, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych, co na pewno jest godne uwagi.

Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia? Skorzystaj z naszego bezpłatnego konfiguratora badań laboratoryjnych! Nasz wirtualny doradca w kilka minut wygeneruje dla Ciebie spersonalizowany zestaw badań, które możesz zlecić w naszym gabinecie.

Laboratorium Cieszyn – czy na badania trzeba się wcześniej zapisywać?

Żeby zrealizować badania nie trzeba się wcześniej zapisywać ani umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-10.30 (wyniki badań odebrać można do godziny 11.00) lub w sobotę w godzinach: 7.00-10.30. Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Jeżeli szukasz wyjątkowego, oryginalnego, a zarazem praktycznego pomysłu na prezent, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, które na pewno osobie obdarowanej (bez względu na wiek) przyniesie wiele korzyści! Wybierz Kartę Podarunkową ŚLA i tym samym podaruj swoim bliskim możliwość zadbania o swoje zdrowie.

Badania COVID Cieszyn – wymaz w kierunku koronawirusa

W punkcie pobrań istnieje możliwość wykonania testu antygenowego w kierunku koronawirusa. Test antygenowy to bezpieczna, niedroga i z pewnością szybka metoda wykonania testu. Wynik znany jest już w ciągu 15 minut. Dostępny będzie on również na platformie on-line do 2 godzin od wykonania badania.

Laboratorium Cieszyn – wykonaj badania bez kolejki i bez dojazdu do naszego punktu pobrań

Chcesz wykonać badania laboratoryjne bez stresu, bez kolejki i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań? Nic prostszego! Wypełnij prosty formularz i zamów pobranie krwi pod wskazany adres w Cieszynie! Oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Twojej wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób można było kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Śląskie Laboratoria Analityczne zapraszają na badania krwi do swojego punktu pobrań w Cieszynie!

Czy na badania trzeba się wcześniej umówić?

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać ani zapisywać. Wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań.

W jakich godzinach czynny jest ten punkt pobrań?

Na badania zapraszamy w dni robocze od 6.00 do 10.30 oraz w soboty od 7.00 do 10.30. Ewentualne zmiany godzin można sprawdzić przechodząc na naszą stronę internetową.

Jakie są ceny badań?

Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza, aby wykonać badania?

Wszystkie badania, które znajdują się w ofercie naszego laboratorium można wykonać odpłatnie, bez skierowania od lekarza. Na wydawanych wynikach badań podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

Czy w tym punkcie pobierany jest materiał od dzieci?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.6 / 5. Liczba ocen: 16

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb