Badania krwi Katowice


4.00 avg. rating (80% score) - 112 votes

Badania krwi Katowice

ul. Żelazna 1 (Sprawdź widok od strony ulicy)
tel. 32 416 25 00
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek:
Pobieranie materiału:
badania na czczo: 6.00 – 11.00
pozostałe badania: 6.00 – 21.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 21.00
WAŻNA INFORMACJA!
Wyniki badań zleconych w przedziale godzinowym: 18.00 – 21.00 będą dostępne kolejnego dnia roboczego.
Jeżeli zależy Państwu na otrzymaniu wyniku w dniu wykonania badania, prosimy o wizytę na punkcie do godziny 18.00
(chodzi o badania, których termin oczekiwania na wynik wynosi jeden dzień roboczy).
Wyjątek stanowią badania: morfologia, analiza ogólna moczu oraz badania z działu koagulologii (INR, APTT, d-dimery, fibrynogen).
Badania te można zlecić do godziny 20.00, wówczas ich wynik będzie dostępny online jeszcze tego samego dnia.

Sobota:
Pobieranie materiału: 7.00 – 12.00
Wydawanie wyników: 7.00 – 12.00

sobota Parking karta senior osoba niepełnosprawna

W Katowicach, na ul. Żelaznej 1, mieści się największy punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Jednocześnie pod tym samym adresem zlokalizowane jest nasze laboratorium.

Punkt pobrań mieści się na I piętrze w budynku na skrzyżowaniu ul. Chorzowskiej i Żelaznej, jesBadania krwi Katowicet więc doskonale skomunikowany właściwie z każdym miejscem w aglomeracji śląskiej (dojazd trasą DTŚ). Bardzo łatwy jest także dojazd komunikacją publiczną – na ul. Chorzowskiej zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe.

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 21.00 oraz w soboty w godzinach 7.00 – 12.00. W tych godzinach cały czas pobierana jest krew do badań, więc wizytę u nas można sobie zaplanować w dogodnym dla siebie terminie.

Na ul. Żelaznej 1 można skorzystać z całej oferty badań dostępnej w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Na badania nie trzeba się wcześniej umawiać, wyjątek stanowią badania nasienia, które wymagają telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu: 32 416 25 00.

Ważne jest dla nas, aby moment rejestracji, oczekiwania na pobranie materiału czy odbiór wyniku, nie wiązał się z długim staniem w kolejce, a także odbywał się w przyjemnej i spokojnej atmosferze dla naszych Pacjentów (w szczególności dla dzieci), dlatego w punkcie pobrań wprowadziliśmy biletowy system zarządzania kolejkami. Mamy nadzieję, że dzięki temu rozwiązaniu poszczególne etapy będą następowały sprawnie i szybko – tak, aby odczuli Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

"ŚLA na ŻELAZNEJ w Katowicach: przesympatyczna obsługa o każdej porze dnia i wieczoru, idąca pacjentowi na rękę, gdy czegoś zapomni, czy się pogubi, dowodząca, że można pracować z uśmiechem a nie z przymusu. Pani pobierająca krew w soboty przed południem to profesjonalistka, jakich mało, pobierająca bezboleśnie i bez najmniejszego trudu, u mnie, osoby z wiecznymi problemami w tej kwestii. Wyniki pojawiają się błyskawicznie"

 

Anna Dolińska Opinia z www.facebook.com/slakatowice 9 lutego 2018


Badania krwi można także zrealizować korzystając ze specjalnych pakietów, które mamy w swojej ofercie. Pozwalają one na oszczędność do kilkudziesięciu złotych w stosunku do badań zakupionych pojedynczo.

Badania krwi Katowice

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

W punkcie na ul. Żelaznej pracuje zgrana grupa miłych i sympatycznych rejestratorek medycznych. Kinga, to miłośniczka zwierząt, lubi podróżować oraz interesuje się kulturą latynoamerykańską, czyli gorącymi rytmami salsy i bachaty 😊 Dagmara, to szalona i obowiązkowa dziewczyna, która uzależniona jest od… słodkości 😋 Interesuje się sportem wszelkiego rodzaju. Nie jest Jej obce bieganie i fitness. Lubi wyzwania oraz adrenalinę. Marzeniem Dagmary jest w przyszłości ukończyć maraton. Kasia – dumna Mama – swój wolny czas najbardziej lubi spędzać z synkiem, który ciekawy świata przejmuje pasje Mamy, a dzięki temu coraz więcej mogą robić razem. Kasia interesuje się sportami wodnymi, m.in. żeglarstwem, uprawia fitness, w sezonie wiosenno-jesiennym często jeździ na rowerze, a zimą na nartach lub łyżwach. Śpiew, a dokładnie karaoke, to również Jej pasja. Kasia lubi swoją pracę i mimo przeszkód, lepszych i gorszych dni, spełnia się prywatnie oraz zawodowo.

Pobieraniem krwi zajmuje się m.in. Ola – postać legendarna wśród rodziców małych dzieci na Śląsku. To Ona potrafi sprawić, że większość naszych najmłodszych Pacjentów uśmiecha się podczas pobierania krwi. Również Wiesia, Danusia, Monika i Renata świetnie radzą sobie z pobieraniem krwi u dzieci, a nasi Pacjenci chwalą Je za delikatność oraz pełen profesjonalizm.

Zresztą przekonajcie się sami. Zapraszamy na badania krwi w Katowicach, ul. Żelazna 1.

"Korzystałam już kilka razy z ŚLA w Katowicach i mogę polecić z ręką na sercu. Wszystko szybko sprawnie. Dużym udogodnieniem jest to, że badania wykonują od 6:00 i wyniki są tego samego dnia. Na duży plus jest to że kobiety w ciąży i dzieci do lat 6 obsługiwane są w pierwszej kolejności. Pani która pobiera krew robi to na prawdę szybko i delikatnie. Po pobraniu krwi ani śladu. Gorąco polecam".

 

Agnieszka Kępińska Opinia z www.facebook.com/slakatowice 28 września 2017

A jeśli już u nas byliście to wypełnijcie Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

 

ZOBACZ TEŻ:  Gdzie wykonać badania krwi w sobotę?

Badania krwi Katowice

Zobacz także: