Badania krwi Nysa


4.30 avg. rating (85% score) - 20 votes

Badania krwi Nysa

ul. Karola Marcinkowskiego 2-4 (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 47

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 6.00 – 10.00
Wydawanie wyników: 6.00 – 10.00
Parking karta osoba niepełnosprawna

Zapraszamy do punktu pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Nysie. Znajdziecie nas na I piętrze w budynku Urzędu Miasta (przy ul. Kolejowej 15). Wejście boczne do budynku znajduje się od ulicy Karola Marcinkowskiego.

Atuty tego punktu pobrań to:

  • dogodne położenie w pobliżu centrum miasta
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • możliwość płatności kartą
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA wraz z pakietami pozwalającymi na oszczędności
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)
  • profesjonalny i miły personel pobierający krew również u dzieci

Dokładamy wszelkich starań, aby pobranie krwi nie wiązało się z czekaniem w długiej kolejce i było w pełni komfortowe dla naszych Pacjentów (także dla dzieci). Aby wykonać badania nie trzeba się wcześniej rejestrować czy zapisywać.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

W punkcie pobrań w Nysie można także skorzystać z oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne pakietów badań (m.in. pakietu ogólnego, dla aktywnych/sportowego czy tarczycowego). Skorzystanie z pakietów to oszczędności sięgające nawet kilkudziesięciu złotych. Za badania można zapłacić kartą płatniczą.

Pobieraniem krwi w naszym punkcie pobrań w Nysie zajmują się doświadczone, profesjonalne i uśmiechnięte Osoby, potrafiąca pobierać krew również u dzieci.

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

„Przesympatyczna Pani, która pobiera krew…. nigdy w życiu nie spotkałam tak milej, sympatycznej i bardzo życzliwej osoby. Polecam bardzo badania w tej przychodni, a w szczególności panią z laboratorium, która tak delikatnie pobiera krew ze nic się nie czuje, a przy tym jest bardzo pomocną osobą. Jak najbardziej daję dużego plusa dla tej Pani”
Źródło: Ankieta Satysfakcji Pacjenta

Badania krwi Nysa

Zobacz także: