Badanie

Usługa mrożenia surowicy

By 30 kwietnia 2019 Wrzesień 12th, 2019 No Comments

Usługa mrożenia surowicy

Ogromna większość naszych klientów jest bardzo zadowolona z profesjonalnego pobrania materiału. Mimo to, nie jest to przyjemność, a dodatkowo trzeba poświęcić swój czas. Pomyśleliśmy, że warto to zmienić! Wyobraź sobie, że do 30 dni od pobrania materiału możesz zlecić nam dorobienie dodatkowych badań i to bez konieczności pojawienia się ponownie w punkcie pobrań.

Kiedy warto skorzystać z usługi?

  • jeśli zapomniałaś(eś) o jakimś oznaczeniu podczas rejestracji,
  • jeśli któryś z otrzymanych już wyników zaniepokoił Cię (lub Twojego lekarza) i chcesz poszerzyć diagnostykę…

…a jednocześnie nie chcesz kolejny raz pojawiać się w punkcie pobrań, gdyż nie masz na to czasu oraz nie chcesz oddawać materiału ponownie (w krótkim odstępie czasu). Mamy dla Ciebie rozwiązanie, jakim jest właśnie usługa mrożenia surowicy.

Usługa mrożenia surowicy

Wykonaj badania do 30 dni po pobraniu materiału

Zdecydowana większość badań laboratoryjnych wykonywana jest z surowicy. Podczas rejestracji, warto zapewnić sobie możliwość dozlecenia innych oznaczeń nawet do 30 dni od momentu rejestracji. Po zamówieniu usługi wykonamy dla Ciebie zlecone badania, a pobrany materiał zabezpieczymy i będziemy bankować (przechowywać) przez okres kolejnych 30 dni.

Po otrzymaniu wyników badań i/lub ich konsultacji z lekarzem może się okazać, że warto rozszerzyć diagnostykę. Wystarczy wtedy skontaktować się z nami, wskazać parametry, które mamy wykonać, dokonać przelewu i już tylko oczekiwać na wyniki! Wszystko to bez konieczności ponownej wizyty u nas. O zakup usługi szczególnie warto zadbać w przypadku, gdy pacjentem jest dziecko lub osoba, która nie lubi pobierania krwi.

Jak skorzystać z oferty mrożenia surowicy?

  • Podczas rejestracji w punkcie pobrań zapytaj o usługę.
  • Wartość usługi to 19,90 zł w przypadku zleceń nie będących pakietami badań lub 15,00 zł w przypadku pakietów badań.
  • Po otrzymaniu wyników masz 30 dni, aby się z nami skontaktować i zlecić dodatkowe badania.
    Zadzwoń: 32 416 25 00 lub wyślij e-mail na adres: bok@sla.pl
  • Dokonaj wpłaty przelewem za dodatkowe oznaczenia.
  • Wyniki badań zobaczysz na platformie online, jeśli jesteś posiadaczem Karty Klienta ŚLA.

Sprawdź listę oznaczeń, które można w ten sposób dozlecić.

Zapewniamy, że lista badań zawiera tylko te pozycje, których stabilność w zamrożonej surowicy jest zachowana i pozwala nam wykonać oznaczenia z pełną wiarygodnością.