fbpx
Badanie

Telefoniczna konsultacja wyników badań

By 13 maja 2019 Październik 10th, 2019 No Comments

Czy moje wyniki badań są prawidłowe?

Właśnie odbierasz swoje oczekiwane wyniki badań i wczytujesz się w nie dokładnie. Większość wyników mieści się w zakresie norm referencyjnych, jednak kilka oznaczeń znalazło się poza nimi i to Cię martwi. Zastanawiasz się, co teraz zrobić. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem, natomiast Tobie zależy, aby szybko dowiedzieć się więcej i czy na pewno wszystko jest w porządku? A może warto wykonać jakieś dodatkowe badania, aby pogłębić diagnostykę?

Takie pytania często zadają sobie nasi klienci. Chcąc wyjść naprzeciw takim potrzebom uruchomiliśmy możliwość telefonicznej konsultacji wyników badań laboratoryjnych z doświadczonymi diagnostami laboratoryjnymi Śląskich Laboratoriów Analitycznych.

Telefoniczna konsultacja wyników badań

Telefoniczna konsultacja wyników badań

Aby pozbyć się niepokoju i w komfortowych warunkach móc porozmawiać z diagnostą uruchomiliśmy usługę jaką jest telefoniczna konsultacja wyników badań. Aby móc z niej skorzystać, podczas rejestracji w punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych poinformuj o tym, że konsultacja wyników badań będzie Ci potrzebna. Nasi diagności (osoby, które wykonują badania) pomogą Ci dowiedzieć się więcej o Twoich wynikach, tak w przypadku podstawowych badań (jak na przykład morfologia), jak i tych bardziej specjalistycznych (np. z zakresu autoimmunodiagnostyki). Podczas interpretacji zadadzą Ci dodatkowe pytania, które pomogą w tym, aby udzielić jak najdokładniejszych sugestii.

Konsultacja wyników badań laboratoryjnych to usługa, na którą decydując się oszczędzasz czas i otrzymujesz komfort świadomości, że wszystko jest w porządku w zakresie wykonanych badań, ale również oszczędzasz czas, który jest bardzo ważny w sytuacjach, gdy porada lekarska jest konieczna i my na taką sytuacje zwrócimy Twoją uwagę.

Konsultacja wyników badań – jak z niej skorzystać?

  • podczas rejestracji badań w punkcie pobrań poinformuj, że zależy Ci także na usłudze konsultacji wyników badań,
  • wartość usługi to 49,90 zł (45,00 zł w przypadku zlecenia pakietu badań),
  • podaj nam swój kontaktowy numer telefonu,
  • w kolejnym dniu roboczym następującym od autoryzacji wyników badań skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby porozmawiać na ich temat.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: 32 416 25 00.