Zbadaj się bądź pewny siebie


5.00 avg. rating (96% score) - 4 votes

KAMPANIA – „ZBADAJ SIĘ, BĄDŹ PEWNY SIEBIE”

Śląskie Laboratoria Analityczne wraz z Gyncentrum Laboratoria Genetyczne, organizują akcję pod nazwą: „ZBADAJ SIĘ, BĄDŹ PEWNY SIEBIE”. Kampania ma na celu szerzenie wiedzy na temat ryzyka zakażeń oraz konsekwencji chorób wenerycznych wśród mężczyzn aktywnych seksualnie. Ma także zachęcić mężczyzn do wykonywania profilaktycznych badań w kierunku chorób przenoszonych droga płciową.

Zbadaj się bądź pewny siebie

Promocją objęte są 3 pakiety badań wenerycznych dla mężczyzn do 65% taniej!

Zwykle profilaktyka chorób przenoszonych drogą płciową ogranicza się do testów w kierunku wirusa HIV. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że istnieje szereg chorób wenerycznych, do zakażenia którymi dochodzi dużo łatwiej i o wiele częściej niż wirusem HIV.

Infekcje przenoszone drogą płciową, szczególnie u mężczyzn, mogą przebiegać bezobjawowo przez długi czas. Objawów chorób wenerycznych nie można lekceważyć! Nieleczone mogą prowadzić do pogorszenia jakości życia seksualnego, problemów zdrowotnych, niepłodności, a niektóre nawet są groźne dla życia.

Najnowocześniejsze badania PCR metodą molekularną, wykrywają patogeny odpowiedzialne za choroby weneryczne w próbce moczu. We współczesnej diagnostyce jest to jedna z najczulszych metod wykrywania zakażeń mikroorganizmami.

 

 

Laboratoria Genetyczne Gyncentrum to ośrodek badawczo-diagnostyczny specjalizujący się w badaniach genetycznych, wykonywanych w oparciu o najnowocześniejsze dostępne metody biologii molekularnej. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych pracowników oraz innowacyjny sprzęt laboratoryjny to gwarancja najwyższych standardów jakości. Specjalistyczne badania genetyczne wykonujemy dla pacjentów indywidualnych, szpitali, poradni, laboratoriów medycznych oraz instytutów naukowych i firm biotechnologicznych.