Badania krwi Tarnowskie Góry


4.78 avg. rating (94% score) - 9 votes

Badania krwi Tarnowskie Góry

ul. Piłsudskiego 9a (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 62

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 8.00 – 10.30
Wydawanie wyników: 8.00 – 18.00
Wyniki wykonanych badań po godz. 10.30 można odebrać w rejestracji Przychodni Animed
Parking karta osoba niepełnosprawna

Badania krwi w Tarnowskich Górach realizujemy w samym centrum miasta przy ulicy Piłsudskiego 9a (Przychodnia Animed – wjazd naprzeciwko Apteki „ZDROWIT”). 

DojazdBadania krwi Tarnowskie Góry

Wejście do przychodni Animed znajduje się w podwórzu pomiędzy dwoma kamienicami (jest tam również sklep z częściami do samochodów francuskich). Dogodny dojazd samochodem czy komunikacją miejską (pobliski dworzec autobusowy) sprawiają, że punkt pobrań krwi w Tarnowskich Górach jest łatwo dostępny dla Klientów Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Pokój, w którym pobieramy krew znajduje się na prawo po wejściu na teren przychodni. 

Oferta badań krwi

W punkcie pobrań można skorzystać z całej oferty badań krwi proponowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Dostępne są także atrakcyjne pakiety badań (ogólny, tarczycowy, dla kobiet w ciąży i inne), które pozwalają na oszczędności nawet do 65 zł. Za badania jest możliwość zapłacenia kartą płatniczą. Dla oszczędności czasu nasi Klienci mogą także zamówić otrzymanie wyniku badań drogą elektroniczną (e-mail). Usługa ta dostępna jest dla większości wyników badań. 

Pobieraniem krwi w punkcie w Tarnowskich Górach zajmują się Panie Maria i Wioletta. Obie dokładają wszelkich starań, aby proces pobrania krwi był maksymalnie komfortowy. Służą też poradą odnośnie badań, które warto profilaktycznie wykonywać. 

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

Zobacz także: