Punkty Pobrań

Badania krwi Tarnowskie Góry

By 12 grudnia 2014 13 grudnia, 2023 No Comments

Badania krwi Tarnowskie Góry

ul. Piłsudskiego 9a (Zobacz jak dojechać)
tel. 32 / 416 25 62

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
Pobieranie materiału: 8.00 – 10.30
Wydawanie wyników: 8.00 – 18.00
Wyniki wykonanych badań po godz. 10.30 można odebrać w rejestracji Przychodni Animed
Parkingkartaosoba niepełnosprawna

Badania krwi w Tarnowskich Górach realizujemy w samym centrum miasta przy ulicy Piłsudskiego 9a (Przychodnia Animed – wjazd naprzeciwko Apteki “ZDROWIT”). 

DojazdBadania krwi Tarnowskie Góry

Wejście do przychodni Animed znajduje się w podwórzu pomiędzy dwoma kamienicami (jest tam również sklep z częściami do samochodów francuskich). Dogodny dojazd samochodem czy komunikacją miejską (pobliski dworzec autobusowy) sprawiają, że punkt pobrań krwi w Tarnowskich Górach jest łatwo dostępny dla Klientów Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Pokój, w którym pobieramy krew znajduje się na prawo po wejściu na teren przychodni. 

Oferta badań krwi

W punkcie pobrań można skorzystać z całej oferty badań krwi proponowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Dostępne są także atrakcyjne pakiety badań (m.in. ogólny, tarczycowy, hormonalny), które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych. Za badania jest możliwość zapłacenia kartą płatniczą.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Pobieraniem krwi w punkcie w Tarnowskich Górach zajmują się Panie Maria, Ewa oraz Joanna. Dokładają One wszelkich starań, aby proces pobrania krwi był maksymalnie komfortowy. Służą też poradą odnośnie badań, które warto profilaktycznie wykonywać. 

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba ocen: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.