0
BadanieKoronawirus

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus

By 26 marca 2020 7 lipca, 2020 No Comments

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus – dostępność naszego laboratorium w stanie epidemii koronawirusa

Jesteś w ciąży i potrzebujesz wykonać komplet badań? Nasze laboratorium jest do Twojej dyspozycji!

Ciąża to nie tylko czas oczekiwania na narodziny dziecka, ale także okres, w którym kobieta musi wykonywać znacznie więcej badań niż zwykle. W obecnym stanie epidemii koronawirusa, kobiety spodziewające się dziecka znajdują się w trudnej sytuacji. Jako laboratorium medyczne jesteśmy świadomi, że są ważne badania diagnostyczne, które powinny być wykonywane w poszczególnych tygodniach ciąży (m.in. morfologia, grupa krwi, przeciwciała odpornościowe, badanie moczu, glukoza, p/c różyczki, p/c toksoplazmozy, p/c HIV).

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus – zamów pobranie krwi pod wskazany adres

Jeżeli spodziewasz się dziecka i potrzebujesz wykonać komplet badań, których nie można przełożyć na później i których specyfika pobrania nie wymaga pojawienia się w punkcie pobrań, a jednocześnie chcesz uniknąć zatłoczonych miejsc, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Skorzystaj z naszej usługi mobilnego pobrania! Jak skorzystać z usługi? Wystarczy wypełnić PROSTY FORMULARZ lub skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 32 416 25 01 (od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 19.00 lub w sobotę w godzinach 7.00 – 15.00). Podjedziemy pod wskazany adres i zapewnimy kompleksową usługę! Wyniki wykonanych badań dostępne będą on-line!

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus

Zastanawiasz się czy to bezpieczne?

Podczas poborów mobilnych masz zdecydowanie mniejszy kontakt z innymi osobami, a tym samym minimalizujesz ryzyko potencjalnych infekcji. Krew do badania pobierana jest bezpiecznym i nowoczesnym systemem próżniowym. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i zachowuje wszelkie środki ostrożności oraz wszystkie możliwe zasady bezpieczeństwa, o czym świadczą poniższe opinie wystawione nam przez zadowolone Klientki:

“Pielęgniarka pobierająca krew w domu była na czas, w pełni przygotowana – w okresie zagrożenia epidemicznego
(jednorazowy fartuch, maseczka, dwie pary rękawiczek i google). Wyniki tego samego dnia”.

“Szybki kontakt, badanie w domu profesjonalne, pracownicy dbają o środki ostrożności w trosce o zdrowie swoje i klienta.
Super, że jest taka możliwość badań w chwili, gdy przychodnie zamknięte, a kobiety w ciąży potrzebują robić badania kontrolne.
Brawo Wy :-)”.

Pobranie krwi w domu Pacjenta

Dodatkowe usługi dające Ci komfort bez konieczności wychodzenia z domu

Przy zlecaniu badań zachęcamy również do skorzystania z usługi zabezpieczenia (zamrożenia) surowicy na 30 kolejnych dni, co w przypadku poszerzenia diagnostyki daje możliwość dozlecenia kolejnych oznaczeń, już bez konieczności powtórnego pobrania. Z zabezpieczonej surowicy możesz wtedy telefonicznie zlecić realizację kolejnych oznaczeń. A co z wynikami badań? Także i na to mamy rozwiązanie. Polecamy zamówić telefoniczną konsultację wyników badań z naszym diagnostą laboratoryjnym. Dowiesz się wszystkiego o Twoim aktualnym stanie zdrowia wynikającym z wykonanych w naszym laboratorium parametrów diagnostycznych.

Jaka jest wartość usługi?
Usługa dojazdu do Pacjenta oraz pobranie materiału jest usługą odpłatną i jej wartość wynosi 49,00 zł + cena zleconych badań. Jeżeli wraz z Tobą badania będą wykonywać pozostali domownicy, to opłata pobierana jest tylko raz. Za pobranie materiału oraz zlecone badania zapłacisz wygodnie podczas naszej wizyty gotówką lub kartą płatniczą. Zachęcamy oczywiście do bezpiecznej płatności przelewem.

Badania laboratoryjne w ciąży a koronawirus – gdzie wykonam krzywą cukrową?

Są jednak badania, które wymagają pojawienia się na pobraniu krwi w punkcie pobrań (np. test tolerancji glukozy, krzywa insulinowa). Punkty pobrań ŚLA, w których kobieta w ciąży obsługiwana jest bez kolejki, są do Twojej dyspozycji! Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej, trudnej sytuacji epidemii, możesz mieć obawy czy na punkcie zachowane są zasady bezpieczeństwa? Publikujemy zatem recenzję, która mamy nadzieję uspokoi Twoje wątpliwości, a która jednocześnie motywuje nasz Personel medyczny do pracy w tych ciężkich dla wszystkich warunkach:

“Profesjonalna obsługa, dbanie w tym trudnym czasie o bezpieczeństwo klienta, dezynfekcja, zabezpieczenie personelu
oraz jakość usług i szybki dostęp do wyników”
.

Przed wizytą w ŚLA sprawdź dostępność naszych punktów pobrań! Informacje na bieżąco aktualizujemy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty badań laboratoryjnych.
Nie wiesz, jakie badania w pierwszej kolejności warto wykonać, aby poznać stan swojego zdrowia?
Skorzystaj z naszego KONFIGURATORA BADAŃ LABORATORYJNYCH!

Zapraszamy także do subskrypcji naszego kanału na www.youtube.com -> SUBSKRYBUJ

Chcesz zapytać o cenę badania?
Zapraszamy na stronę CENY BADAŃ, gdzie proponujemy kilka możliwości kontaktu z nami.


Usługa zabezpieczenia surowicy            Telefoniczna konsultacja wyników badań

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba ocen: 21

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź w e-sklepie:

Morfologia krwi obwodowej (25 parametrów) - 14,90 zł

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb